Yeraltı dünyasının Kuzu’su… Burhan Kuzu şimdi de “Hanım Ağa” ile

Burhan Kuzu’nun yeraltı dünyasının isimleriyle teşrik-i mesaisinde yeni bir bağlantı daha ortaya çıktı.

Kuzu’nun daha önce İranlı uyuşturucu baronu Naci Zindaşti’nin serbest bırakılması için yargıya baskı yaptığı ortaya çıkmıştı. Burhan Kuzu, önce reddetse de sonra kuzu kuzu baskı yaptığını kabul etmek zorunda kalmıştı.

Evet, Kuzu’nun yeraltı dünyasıyla bağlantılarındaki yeni halka “Hanım Ağa” lakaplı Güniz Akkuş…

Kuzu’nun son dönemde mafyacılık oynayan çetelerden birinin lideri Sedat Peker’i tehdit etmesiyle gündeme gelen Güniz Akkuş’u Meclis’te Anayasa Komisyonu Başkanlığı yaptığı dönemde makamında ağırladığı, makam aracını kullandırdığı ortaya çıktı.

Kuzu, daha önce katıldığı bir canlı yayında, “Benim baronla filan işim olmaz. Bulunduğum konum buna müsait değil, mizacım müsait değil. Sigara bile bilmem, beni bilen bilir” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

Ortaya çıkan yukarıdaki fotoğraflar üzerine Kuzu, Akkuş’un AKP’den milletvekili aday adayı olduğu dönemde kendisinden destek istemek için Meclis’e geldiğini öne sürdü.

Güniz Akkuş ise “Ben 3 dönem milletvekili aday adayıydım. Bütün bakanlar ve milletvekilleriyle oturup kalktım. İçişleri Bakanımız bile seviyor beni. Benim tüm bakanlarla resmim var. Kuzu’nun makam aracına bindim. Milletvekili aday adayı olunca görüşmelere vs. gidiyoruz. Makam aracına tabii bineriz. Burhan Hocam bana şaka yapardı. Ben karate Türkiye şampiyonuyum. O da Anayasa Komisyonu Başkanı’ydı. Burhan Hocam derdi ki, ‘Senle kurula girelim beni kızdıranlara tekme at.’ Düşmanlarım, Sedat Peker yanlıları bana çamur atıyor. Ben mafya değilim” diye konuştu.

Kuzu’nun bir ilginç bağlantısı da Aliye Uzun adlı “iş bitirici” bir kadınla olanı. Bununla ilgili detaylar için TIKLAYIN.

Yorumlayın

Your email address will not be published.