Suudi Prensesin “motor”ize hali!!!

Prenses Basma bint Saud bin Abdulaziz (49)… Suudi kraliyet ailesinin reformcu prensesi olarak biliniyor. Prenses’in öyle fotoğrafları ortaya çıktı ki, Suudi bakış açısına göre tam “taş”lamalık. Önce o fotoğraflar ve sonra da detaylar:

saudiprincess2

Evet yukarıdaki fotoğraflar aslında batıda normal karşılanacak cinsten (Her ne kadar “motor”ize izler taşısa da)…

Amma velakin, bu fotoğraflar Suudi kraliyet ailesi için aileye mensup bir kadının çırılçıplak görüntülenmesi ile aynı anlama geliyor.

Prenses Basma bint Saud bin Abdulaziz, Suudi Arabistan’ın 1953–1964 yılları arasında Krallığını icra eden saud bin Abdülaziz al Saud’un en küçük kızı.

Prenses, reformcu görüşleriyle tanınıyor. 2010 yılında kimine göre görüşleri kimine göre de bulaştığı bir yolsuzluk nedeniyle Londra’ya sürgüne gönderiliyor.

Prenses Basma, o gün bugündür Suudi kraliyet ailesini karşı yürütülen reformcu isyanın en önemli neferlerinden biri olarak tanınıyor.

Gelelim yukarıdaki fotoğrafların öyküsüne.

Prenses, kendisine tuzak kurulduğunu ve bilgisayarının “hack”lanarak fotoğrafların alındığını belirterek “Benden bu fotoğraflar için 300 bin İngiliz Pound’u istediler. Buna yanaşmadım. Ben de kamuoyuna kendim açıklıyorum. Bunlar benim fotoğraflarım” diye konuşuyor.

Prenses Basma, böyle konuşuyor konuşmasına da, neden bir hayat kadınını andıran pozlar verdiğine ilişkin soruları yanıtsız bırakıyor.

Tamam fotoğraflarda “aganigi”lik yok, amma “motor”ize esintiler olduğu çoklarının ortak görüşü.

Sizce?

Yorumlayın

Your email address will not be published.