Münih’teki saldırıda çarpıcı Mossad detayı

Münih’te bir AVM’yi basan 18 yaşındaki İran asıllı Alman, ortalığı kan gölüne çevirdi; aralarında çocukların da olduğu 10 kişi öldü, 16 kişi yaralandı. Saldırının en ilginç detayı ise, Fransa Nice’de gerçekleştirilen TIR saldırısını görüntüleyen Alman Gazeteci Richard Gutjahr’ın burada da ortaya çıkmasıydı. Gutjahr, bir Mossad ajanı ile evli.

Evet, İran asıllı Alman, Münih’teki saldırıyı böyle gerçekleştirdi ve ardından da intihar etti. Saldırganın, terör örgütleriyle bağlantısı araştırılıyor…

…Ve bu görüntülerin ardından birçok Tv istasyonu ve haber ajansı, Alman gazeteci Richard Gutjahr’a bağlanarak olayla ilgili bilgi aldı.

richardgutjahr1

Aynı Richard Gutjahr her ne hikmetse Fransa Nice’de bir hafta önce TIR’la gerçekleştirilen saldırıda da sahnedeydi. Çektiği görüntüler birçok TV kanalında ve yazılı basında kullanılan Richard Gutjahr, “Balkonda oturuyordum bir anda TIR’ın ezdiği insanları gördüm ve görüntüledim” diye konuşmuştu.

Gelelim en can alıcı noktaya…

Richard Gutjahr, eski Mossad ajanı ve şimdinin İsrail milletvekili Eina Wilf ile evli. Eina Wilf, İsrail’in en güçlü kadınlarından biri olarak gösteriliyor.

EinatWilf1

Bu eğer tesadüfse, ihtimal hesaplarını alt üst edecek cinsten…

Bizden aktarması.

Yorumlayın

Your email address will not be published.