Tayyip Erdoğan’ın Şuşa temaslarında küçük mahdum Bilal Erdoğan detayı

AKP-MHP’li cumhurun başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ermeni işgalinden kurtarılan Şuşa’da bir dizi etkinliğe katıldı, Türkiye ile Azerbaycan arasında “Şuşa Beyannamesi” imzalandı.

JÖNTÜRK klavyeleri, Şuşa’daki etkinliklerle ilgili olarak Türkiye’nin mümtaz! medya organlarının pas geçtiği bir detayı gündeme getiriyor…

Emine-Tayyip Erdoğan çiftinin küçük mahdumları Bilal Erdoğan da, Şuşa’daki etkinliklerde başroldeydi.

Öyle ki, Erdoğanlar ile Aliyevler arasındaki her görüşmede yer aldı.

Şimdi tabii, “O Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı”, “Türkiye-Galler maçını izlemeye” gitti diyenler ve Bilal Erdoğan’ın protokole dahlini savunanlar çıkacak kuşkusuz.

Fakaaat, edindiğimiz bilgilere göre Bilal Erdoğan’ın Azerbaycan’da bulunmasının nedeni “tamamen duygusal” nedenlere dayanıyor.

Bu nedenlerden birinin de Socar ile yaşanan bir sorunu çözmek olduğu Bakü’de yüksek sesle dile getiriliyor.

Bu arada bu tür etkinliklere her fırsatta katılan Mihriban-İlham Aliyev çiftinin kızları Arzu ve Leyla’nın neden Şuşa’da olmadığı da Bakü’de sorgulanıyor.

Arzu Aliyev (solda), Leyla Aliyev

JÖNTÜRK’e Bakü’den bilgi veren kaynaklar, Arzu ve Leyla Aliyev’in, Bilal Erdoğan’ın da Şuşa’ya geleceğini öğrenip son dakikada etkinliklere katılmaktan vazgeçtiklerini ifade ettiler. İki kardeşin Bilal Erdoğan ile pek yıldızlarının uyuşmadığı biliniyor.

Arzu ve Leyla Aliyev, geçen ay Karabağ’da Mihriban-İlham Aliyev ile birlikte bir dizi etkinliğe katılmışlardı:

Yorumlayın

Your email address will not be published.