Kim Kardashian’ın eşinin albüm kapağı için seçtiği “popo” bir Türk’e ait

Evet Kanye West’in yeni albümü “The Life of Pablo” New York’ta süper bir şovla tanıtıldı. Albüm kapağında kullanılan bir kadının kalçalarının gösterildiği fotoğraf dikkat çekiyordu.

Herkes ilk bakışta fotoğraftaki kadının Kim Kardashian olduğunu sandı.

Fakaaat, o kalça fotoğrafı bir Türk kadınına aitti ve özellikle Kim Kardashian tarafından seçilmişti.

Önce albüm kapağı:

Kapağın sağ altındaki o fotoğrafın önce Kim Kardashian’a ait olduğu sanıldı, ancak daha sonra bu kalçaların, Londra’da bikini modeli olarak faaliyet gösteren Kıbrıs asıllı Türk kızı Şeniz Halil’e ait olduğu duyuruldu.

32 yaşındaki Şeniz Halil’in bir ay önce Instagram’da paylaştığı bu fotoğraf, bizzat Kim Kardashian tarafından seçilmiş. Kim Kardashian’ın Şeniz’in poposunu kendisininkine çok benzettiği için kullanılmasına izin verdiği söyleniyor.

Tabii bu durum en çok Şeniz Halil’in işine yaradı. Sosyal medyada takipçileri ile kendisinin “işler açılacak” umudu da arttı.

Şeniz Halil, İngiliz basınında daha önce bir başka modelle lezbiyen ilişkisiyle şöyle gündeme gelmişti:

İngiltere’e de pazar günleri yayınlanan News of The World’da “Bir düğün iki gelin” başlıklı haberinde Şeniz Halil (sağdaki uzun saçlı) adlı bir Türk modelin Lori Buckby adlı İngiliz modelle evleneceği ileri sürüldü. Takvim çekimi için gittikleri Kanarya Adaları’nda tanışan sarışın model kızların, bir haftada birbirlerine sırılsıklam aşık oldukları ve alyanslarını aldıkları söyleniyor.

Daha önce lezbiyen ilişkileri olmayan model kızların, gaylere evlenme hakkı tanıyan yeni yasadan yararlanacakları ve haziran ayında dünya evine girecekleri kaydedildi. Las Vegas’ta düğün yapmayı düşünen Londralı Şeniz Halil’in (22) Lori ile beraber olmak için üç yıllık erkek arkadaşı Kevin’i terk ettiği belirtiliyor. Şeniz Halil, “Sevgilim Kevin’e onu bir kız için terk ettiğimi söylediğimde şoke oldu” dedi.

Yorumlayın

Your email address will not be published.