İki askerimizi yakan IŞİD’liler aylardır Türkiye’deymiş (+21)

2 dakikalık okuma

Tarihler 22 Aralık 2016’yı gösterirken, radikal İslamcı terör örgütü IŞİD, biri asker diğeri sivil iki Türk vatandaşının korkunç bir şekilde yakılarak öldürüldüğü görüntüleri (19 dakikalık video) İnternet üzerinden yayımlamıştı.

Görüntülerde, iki askerimiz, bir kafes içinde infazın yapılacağı yere getiriliyor. Daha sonra tasma takılarak yerlerde sürüklenen askerlerimize birbirlerini bağlayacak uzaktan kumandalı bir düzenek yerleştiriliyor.

..Ve bu düzenekle birbirlerine bağlı iki askerimiz ayağa kaldırılıyor ve korkunç infaz gerçekleştiriliyor.

İşin ilginci, Türkiye’de bu olayla ilgili olarak yetkililer “görmedik, duymadık, bilmiyoruz”u oynamışlar hatta ve hatta AKP Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtuluş, böyle bir olayın vuku bulmadığını açıklamıştı.

Hal böyleyken, resmi ağızlardan olmasa da 2018 yılında görüntüleri çekip, İnternet’te yayımlanmasını sağlayan örgütün medya sorumlularından Ömer Yetek’in Türkiye’de yakalandığı duyurulmuştu.

Son olarak da, Piyade Er S.T. ve F.Ş.’nin korkunç bir biçimde infaz edilmelerinin emrini veren Ebu Abdullah El Şami kod adlı J.A.R.A.’nın Gaziantep’te yakalandı ve tutuklandı.

Evet, J.A.R.A. aylardır Türkiye’deydi.

Şimdi sormak gerekiyor:

J.A.R.A. gibi daha kaç tane IŞİD’li aramızda dolaşıyor?

3 Comments

  1. Sayın Jöntürk sayfası yöneticileri ;farkınızı ve başarınızı taktir ediyorum. Şehitlerimizin aileleri bu videoyu görebilir ,daha fazla acı çekmesinler. Bu videoyu kaldırabilir misiniz. Bu okurunuzu kırmayın, Şimdiden teşekkür ederim.

  2. Neden sadece tutuklandı o oruspu çocuğunu bizimde aynı şekilde yakma mız gerekmez mi ?

  3. Bu Orrospu Çocuklarının Tek Tek Kolunu Bacağını Koparmak Lazım Türk Askerinin Kanı Asla Yerde Kalmaz.

Yorumlayın

Your email address will not be published.