Gizli Vatikan Arşivlerinden: İlluminati Kraliçesi İstanbul’da…

Adı: Klotilde (Clotilde ve/veya Clothilde), soyadı: Bersone. Üst düzey bir masonun, kumar borcuna karşılık 19’uncu Yüzyıl’ın ikinci yarısında 17 yaşındayken İstanbul’da olduğu iddi edilen dünyanın en önemli “İlluminati Locaları”ndan birinin (ki dünya üzerinde 10 tane var) başındaki Ahmet Paşa’ya veriliyor. Klotilde, 1874 yılında bir törenle inisiye ediliyor ve İlluminati basamaklarını hızla tırmanıyor (Öyle diyor birçok kaynak).

klotildebersone2

Daha sonra Fransa’ya gidiyor ve buradaki İlluminati locasına katılıyor. Burada tanıştığı Amerikalı General James Abram Garfield’ın (ki General daha sonra ABD Başkanı oluyor ve başkan seçildikten yalnızca 5 ay sonra bir suikaste kurban gidiyor) metresi oluyor. Klotilde Bersone, Fransa’da “Queen of Illuminati” (İlluminati Kraliçesi- Şeytanın Kraliçesi de deniliyor) ilan ediliyor. Daha sonra yazdığı anılarında anlattığı gibi, ABD’li general ve diğer İlluminati üyeleriyle birlikte birçot suikaste, cinayete karışıyor.

illuminatiegemenlik

Garfield’ın ABD’ye gitmesinin ardından, yine bazı kaynaklara göre (From Nymph Of Satan To Bride Of Christ-Şeytanın Periliğinden İsa’nın Gelinliğine adlı kitap bunlardan biri) nedamet getiriyor ve Fransa’daki İlluminati Locası’nın üyeleri ile güç savaşına giriyor, ancak kaybediyor ve bir geneleve satılıyor.

Burada hamile kalan Klotilde Bersone, bir şekilde izini kaybettiriyor ve bir katolik manastırına sığınıyor. Burada da kısa sürede kendisini kabul ettiriyor ve Hemşire Marie Amelia olarak hizmet veriyor. Manastırdaki yıllarında İlluminati’yle ilgili anılarını yazan ve dehşetengiz detaylar veren (Şeytanla tanışmasını, onunla nasıl ilişki kurduğunu, Avrupa’yı sarsan birçok suikastte oynadığı rolleri vb.)

klotildebersone

Klotilde tarafından yazıldığı iddia edilen bir kitap

Klotilde’nin yazdıkları ölümünden sonra Fransız Katolik Kilisesi arşivine kaldırılıyor oradan da Vatikan’a geçiyor.

Evet, İlluminati Kraliçesi İstanbul’dan… Edindiğimiz bilgilere göre dünyanın en önemli İlluminati merkezlerinden biri olarak kabul edilen İstanbul’daki o loca, halen faaliyetlerini sürdürüyor.

Klotilde Bersone’nin ruhunun da Madonna’da yaşadığı söyleniyor (ki konserlerindeki kostümleri Klotilde konseptiyle hazırlanıyormuş).

klotildemadonna

Bizden aktarması.

İster inanın ister inanmayın.

Yorumlayın

Your email address will not be published.