Flaş! Kılıçdaroğlu’nu “zor durumda bırakabilecek” MİT TIR’ları istihbaratı

AKP’li cumhurun başkanı Tayyip Erdoğan’ın fitili ateşlemesiyle Türkiye gündeminin en çok konuşulan konularından biri haline gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun MİT TIR’ları olayında rolü olup olmadığına ilişkin şok gelişme…

JÖNTÜRK,  istihbarat birimlerinin elinde Klıçdaroğlu’nu çok zor durumda bırakabilecek istihbari bilgiler olduğunu öğrendi.

İşte JÖNTÜRK’ün ünlü Penguen’in bu konuda anlattıkları:

Kemal Kılıçdaroğlu, karşı tarafın elinde pek bir kanıt, bilgi, belge olmadığını sanıyor. Oysa yanılıyor. MİT TIR’larına ilişkin bilgilerin şu an halen Meclis’te olan bir milletvekili tarafından, şimdi tutuklanan o dönemin soruşturma savcısı Aziz Takçı’nın avukatından alındığı tespit edildi. Bu milletvekili ile Takçı’nın avukatı Adana’da buluşuyorlar. CHP’li milletvekili daha sonra İstanbul Beylikdüzü’nde MİT TIR’ları bilgilerini yüklediği bilgisayarı yakarak yok ediyor. Bu milletvekilinin İnternet sitesi de bulunuyor ve bu site Kemal Kılıçdaroğlu ve/veya CHP’de bazı isimlerce finanse ediliyor. Eldeki bu bilgiler, bir Twitter hesabına da servis edilip yayımlanması sağlanıyor. Sözkonusu milletvekili ile Beylikdüzü’ndeki bir sitede Kemal Kılıçdaroğlu’nun buluşup konu üzerinde görüştüğü bilgisi de istihbarat birimlerinin elinde. Kısacası, yalnız Kemal Kılıçdaroğlu için değil yukarıda bahsettiğim CHP milletvekili de tutuklanabilir.

Yorumlayın

Your email address will not be published.