Uzaylılar Türkçe konuşuyormuş

Yok bu kesinlikle “ünlü Türk yalanları”ndan biri değil; İspanya Gizli Servisi CNI’nin (Centro Nacionel de Inteligencia – Ulusal İstihbarat Merkezi) 2003 yılında UFO’lar ve uzaylıları kapsayan “çok gizli” raporunda yer alıyor.

Rapora göre, yüzyıllardır dünyayı UFO’lar aracılığıyla ziyaret eden uzaylılar, güneşten 4,3 ışık yılı uzaklıktaki Alpha Centuari gezegen sistemi kökenliler ve çevredeki gezegenleri kolonileştirmeleriyle biliniyorlar.

Raporda, dünyayı ziyaret eden uzaylıların iki cins oldukları, bunlardan birincilerin insana çok yakın özellikler taşıdıkları belirtiliyor. Bu cinsin çok ileri teknolojiye sahip olduğunun vurgulandığı raporda, uzaylıların telaffuzu Türkçe’ye çok benzeyen bir dil kullandıkları kaydediliyor.

CNI’nın raporunun özellikle ABD istihbarat kaynaklarına dayandıralarak hazırlandığı bildiriliyor. Bizden raporu iletmesi. Gerisi, bu konudaki araştırmacılara kalıyor.Ha bu arada Mustafa Topaloğlu uzaylı olduğunu iddia ederken haklı mı ya da biz Türkler’in bu kadar “tuhaf” olmamızda, uzaylı genlerinin mi etkisi var acaba?

Yorumlayın

Your email address will not be published.