Suudi Prens, homoseksüel ilişkiye girip zorla kadın hizmetçilerine seyrettirmiş

Olay, 21–22 Eylül tarihleri arasında yaşandı. Beverly Hills’teki bir saray yavrusunda Suudi Arabistanlı bir kişi, erkek ve kadın hizmetçilerine zorla oral seks yaptırmak ve cinsel ilişkide bulunmak istemekle suçlanıp tutuklandı. Zanlının Suudi Arabistan’ın bir önceki Kralı Abdullah’ın oğlu Prens Majed bin Abdullah bin Abdülaziz olduğu ortaya çıktı.

Olay, bir şikayet üzerine polise yansıdı. Şikayetin, polis geldiğinde kanlar içinde bulunan Prens Majed’in kız arkadaşı tarafından yapıldığı bildirildi. Prens Majed daha sonra tutuklandı ve hakkında dava açıldı.

Evet, önce adı basınla paylaşılmayan Suudi Arabistanlı bu adam, bir önceki Kral Abdullah’ın 35 çocuğundan biri olan Prens Majed bin Abdullah bin Abdülaziz’di.

Los Angeles’ta dava görülmeye başlandı. İfade veren hepsi evli ve çocuk sahibi 3 hizmetçi kadının anlattıkları yenilir yutulur cinsten değildi. Hizmetçi kadınlar, Prens Majed’in kokain ve içki kullandığını, kendilerine tacizde bulunduğunu, düzenlediği seks partilerine katılmaya zorladığını mahkemede anlattılar ve şu detayları verdiler;

Taciz, şiddetle devam etti. Kaçmaya kalktık, adamları tarafından engellendik. 21–22 Eylül tarihleri arasında sürekli alkol ve uyuşturucu etkisindeydi. Bir sürü eskortu eve çağırdı. Seks partileri düzenledi. Bizim de seyretmemizi istedi. “Ben bir prensim, bana kimse bir şey yapamaz” diyordu. Bizi düzenlediği seks partisine katılmazsak öldürmekle tehdit etti. Bir odaya saklandık, ancak zor kullanılarak partiye katıldık. Üzerimize idrarını yaptı. Bize, “Siz insan değilsiniz, size istediğimi yapma hakkım var” diyordu. Bir erkek hizmetçinin kendisine oral seks yaptığı anı zorla seyrettirdi.

Mahkeme, bu ifadelere rağmen Prens Majed’in aleyhinde fazla delil olmadığına hükmetti. Bu, Prens’in ağır bir cezaya çarptırılmayacağı anlamını taşıyor. Buna karşın dava devam edecek. Prens Majed ya 4 yıla kadar hapis cezası alacak ya da para cezasıyla yakayı kurtaracak.

Hal böyleyken ve de kefaletle tutukluluktan paçayı sıyıran Prens Majed’in özel jetiyle ABD’den kaçtığı da gelen haberler arasında.

NOT: Prens Majed, babasının cenazesine gelen yabancı ülke liderlerini havaalanında karşılamakla görevliydi. Erdoğan da, Prens Majed tarafından karşılanmıştı (Girişteki fotoğraf).

Yorumlayın

Your email address will not be published.