Şok! Jeffrey Epstein, o Türk kadına 8 yaşındaki oğlunun yanında tecavüz etmiş

/

Amerikalı bankacı ve iş adamı Jeffrey Epstein,  Florida ve New York’ta küçük yaştaki çocukları ve çeşitli yaşlardaki kadınları istismar, taciz ve fuhuş suçlamaları nedeniyle 6 Temmuz 2019’da tutuklanmış ve hapishaneye konulmuştu. Epstein, 10 Ağustos 2019’da kaldığı tek kişilik hücrede kendisini asarak şüpheli bir şekilde 66 yaşında yaşamına son vermişti.

Jeffrey Epstein’in kurduğu ve Donald Trump, Bill Clinton ve Prens Andrew’ın da adlarının geçtiği “tecavüz ağı”nın (Bu konuya ilişkin haberimiz için TIKLAYIN) baş tedarikçisi de Epstein’in şu an o da tutuklu olan sevgilisi ünlü medya mogulu Robert Maxwell’in kızı Ghislaine Maxwell’di.

Jeffrey Epstein ve Ghislaine Maxwell

Ghislaine Maxwell, Epstein’in sapıkça arzuları için kızları ve kadınları ağına düşürüyor ve bunlardan bazılarını düzenlediği partilerde ünlü isimlere hizmet etmeye zorluyordu (Ghislaine Maxwell’in özel fotoğrafları için TIKLAYIN).

Maxwell-Epstein çifti, Melania ve Donald Trump ile

Jeffry Epstein ile Ghislaine Maxwell’in “tecavüz ağı”nın mağdurları, yıllardır yargı önünde hak arayışındalar. Bu kadın ve kızların adları birkaçı dışında açıklanmıyor; mahkeme dosyalarında yalnızca Jane Doe 1, Jane Doe 2 olarak yer alıyorlar.

Jane Doe’lara son olarak bir de Türk eklendi.

Florida’da mahkemeye sunulan şikayet dilekçesinde Türk ve müslüman bir kadının, 2007-2008 yılları arasında (o yıllarda 26 yaşındaymış) Epstein ve Maxwell’e emlak komisyonculuğu yaparken iş nedeniyle tanıştığı ve zorla “tecavüz ağı”na düşürüldüğü iddia ediliyor.

Türk kadın, mahkemeye, pasaportuna zorla el konulduğunu, Epstein’in kendisine defalarca tecüvüz ettiğini, olanları herhangi bir kişiye anlatması durumunda timsahlara atılmakla tehdit edildiğini belirtiyor.

Epstein ve Maxwell’in kendisini “tecavüz ağı”nda yer alan aralarında bir yargıcın da bulunduğu çok sayıda kişiyle birlikte olmaya zorladıklarını, fantazi olsun diye birçok kez kızlık zarı diktirmek zorunda kaldığını ifade ediyor.

Türk kadın, 2009 yılında Florida’da bir otelde, o zaman 8 yaşında olan oğlunun gözleri önünde Epstein’in kendisine birkaç kez tecavüz ettiğini de söylüyor.

Ha, Epstein’in ve Maxwell’in düzenlediği seks partilerine katılan ünlüler arasında bazı Türklerin de adlarının geçtiğini belirtelim ve bu konuyu şimdilik kaydıyla noktalayalım.

Yorumlayın

Your email address will not be published.