Sedat Peker’den şok video: Bana operasyonu Mehmet Ağar ve Pelikancılar yaptı

Suç örgütü lideri Sedat Peker, geçen ay ortalarında aralarında eşinin de bulunduğu yakınlarına ve adamlarına yönelik operasyon sonrası geçti kamera karşısına ve şok iddialarda bulundu.

İşte o video:

Video uzun diyenler için satır başları:

Peker, “Şahsıma yapılan kanunsuzluklar” ifadesini kullanıp Ağar’ı ve Pelikancıları işaret etti:

“Bana yapılan operasyon, derin devletimizin başı olarak görülen Mehmet Ağar ve Pelikancılar olarak adlandırılan grup tarafından organize edilmiştir. Basın ayağını Pelikancılar, düşünsenize Akit’ten Ulusal Gazeteye kadar yazı işleri müdürleriyle abi-kardeş gibi olduğumuz yerlere bile ‘suç örgütü’ olarak yazdırabilecek güçteler.”

Gençlik yıllarından beri derin devletin içinde olduğunu söyleyen Peker, “ Bu ülkede birçok şeye şahit oldum ya da içindeydim zaten. Beni mi korkutacaksınız? Derin devlet, vay! Göreceğiz derinliğinizi” dedi.

Konuşmasında hükümete de seslendi Peker: 

“Ya biz düşman mı olduk? Biz düşmansak, düşman olduğumuzu bilelim! Hani bana haksızlık yapılmıştı? Ben yanlış anlamışım.”

Peker evde olmadığı bilindiği halde baskın yapılmasına da öfkelenmiş: 

“Ben kızımın bir damla gözyaşına dünyayı yakarım. Bu dünyayı vallahi yakacağım billahi yakacağım. Eşim avukat olmasına rağmen özellikle seçilmiş iki özel harekatçı eşim kapıyı açınca duvara itiyorlar. Kızımın odasına uzun namlulu silahlarla giriyorlar. Buna Mehmet Ağar polisliği denir.”

Bugüne kadar sessizliğinin nedeni ise şu ifadelerle açıklayan Peker, “Kıymetli dostlarım, bildiğiniz üzere takriben bir senedir içinde bulunduğum şartlarla ilgili bir paylaşım yapmadım. Bunun sebebi devlet büyüklerimizin içinde bulunduğumuz nisan ayında ülkede birçok şeyin değişeceğini, bana yapılan haksızlıkların ise telafi edilerek Türkiye’ye davet edileceğimi söylemeleriydi. Kamuoyunda derin devlet başı olarak simgelenen Mehmet Ağar ve Pelikancılar olarak bilinen grup, bazı güç odakları için şahsıma yapılan kanunsuzlukların taşeronluğunu yaptılar. Üç ay içinde 12 tane video çekerek yaşanılanları sizlerle paylaşacağım. Geçmişte yaşanan ve gelecekte yaşanacak olan olayların sizin hakemliğinizde gelişmesinin en adil davranış olacağına inanıyorum.” diye konuştu.

Yorumlayın

Your email address will not be published.