Sedat Peker tamamen susturuldu; racon da bir yere kadar

Aylardır Birleşik Arap Emirlikleri’nden (BAE) Türkiye gündemini belirleyen mesajlar atan mafya lideri Sedat Peker’e video yasağından sonra Twitter üzerinden doğrudan ya da başka hesaplar üzerinde paylaşım yasağı getirildi.

Peker, son olarak gazeteci Erk Acarer’in Twitter hesabı üzerinden paylaşımlar yapmış ve 1 Ekim’de ortalığı sarsacak yeni bilgiler paylaşacağını söylemişti.

HalkTV’de İsmail Saymaz, Dubai yönetiminin bu sefer de Sedat Peker’in başka bir kişinin hesabından da tweet atmasını kısıtladığını söyledi. Kendisine “Ülkede güvenlik protokolleri nedeniyle siyasi paylaşımlar yapmaması” belirtildi.

Saymaz, eğer Sedat Peker, paylaşım yaparsa “kendisinin elektronik iletişimden uzak bir yere konulacağı” bilgisi de kendisine iletildiğini aktardı.

1 Comment

  1. Bence Sedat Peker kesinlikle ve kesinlikle susturulmadı, Kendi isteğiyle ve kendi çıkarları için susmayı tercih etti..!
    Böylece. bugüne kadar Erdoğan’ın g***** yalayan Peker’in herhangi bir şekilde değişmediğini ve hala ancak eskisi kadar şerefli, eskisi kadar namuslu ve eskisi kadar sözüne sadık bir DELİKANLI olduğunu da bize bir kere daha göstermiş oldu..!

Yorumlayın

Your email address will not be published.