Şarkıcı Halil Sezai, 67 yaşındaki adamı sille tokat dövdü

Şarkıcı Halil Sezai, bir film çekimi için kiraladıkları villanın bulunduğu sitede, rahatsızlık yarattıkları gerekçesiyle şikayetçi olan 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i sille tokat dövdü.

Şarkıcının Hüseyin Meriç’i dövdüğü anların görüntüsü ortaya çıktı. Görüntülerde Halil Sezai ve yanındakilerin yaşlı adama tekme tokat vurdukları görülüyor.

İşte o görüntüler:

Halil Sezai ve ‘İncir Reçeli’, ‘Bölük’ ve ‘Cennet’ gibi filmlerin yönetmeni Aytaç Ağırlar, Tuzla Postane Mahallesi Cafer Bey Sokak’ta film çekimi için villa kiraladı. Halil Sezai kiraladığı villada film çekimi yapmak istedi. Ancak dört villadan oluşan sitede oturan Hüseyin Meriç ve Mesih Meriç, şarkıcının villada film çekimine izin vermedi.

Sanatçı ve diğer villa sahipleri arasında bu nedenle nisan ayından itibaren tartışma ve anlaşmazlıklar yaşanıyordu.

Dayak sonrası Hüseyin Meriç’in karakola gidip şikayetçi olması üzerine Halil Sezai ve arkadaşları hakkında kovuşturma başlatıldı.

Polis şikayetçinin ikametinde bulunan kamera kayıtlarını alarak olayda ismi geçen yönetmen Aytaç Ağırlar, Ecem Ağırlar ve Mustafa Taner Okçular’ı Tuzla Asayiş Büro Amirliği’ne davet etti.

Halil Sezai de dün akşam saatlerinde Kadıköy’deki evinde yakalandı. Halil Sezai karakola götürülerek ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Yorumlayın

Epdsta adresiniz paylaşılmayacak ve yayımlanmayacaktır.

Önceki Yazı

Ariel Winter'a alışverişte pusu

Sonraki Yazı

Kate Beckinsale'in kızı Lily Mo Sheen öyle bir "selfie" çekti ki...

EDİTÖR'DEN

İşte asıl Türk vampiri

Neymiş de ilk Türk vampir vakası olarak literatüre geçmiş (TIKLAYIN). Oysa kaziye-i anha öyle değil. Türkiye’de