Sapık tarikatçıya mürid desteği: “Peygamberimiz de 9 yaşındaki kızla evlenmişti”

3 dakikalık okuma

Bilindiği üzre Uşşaki Tarikatı lideri Fatih Nurullah (Eyüp Fatih Şağban), bir müridinin 12 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunmaktan tutuklanmıştı.

Müridleri, sapık tarikat liderinin tutuklanması kararına karşı sosyal medya üzerinden itiraz kampanyası başlattı.

İşte bu itiraz mesajlarından biri:

Sakarya’nın Akyazı ilçesi Kuzuluk mahallesinde ikamet eden Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah, 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla geçen Perşembe günü jandarma tarafından gözaltına alınmış, sonrasında ise Ferizli Cezaevine tutuklanarak gönderilmişti.

Tarikat lideri Fatih Nurullah küçük çocuğun babasıyla yaptığı telefon konuşmasında iğrenç olayı tüm detayları ile itiraf etmiş, konuşmanın ses kayıtları Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

İşte o kayıtlarda sapık tarikatçının söyledikleri:

Başımızda binlerce dert var. Ben gittim mi tarikat zaten biter. Bu kadar hizmetler ortada kaldı. Ocağına düştük yani… Sen de bizim kardeşimiz olarak, ne bileyim şu anda derdimi sana açayım dedim. İnan ileri giden bir şey yok. Söyledim yani. Yukarı çıktım “Babanın bu işten haberi var mı?” diye… “Var” deyince, inan bir öpme oldu yani o kadar yani.

Böyle ileri gitmek veya bir bekaretine, namusuna, iffetine affedersin bir sevişme vesaire uzun bir şey yok. Bir geldi işte sarılıp öpüşme olmuş o kadar yani. O da yani ben günahım neyse çekeyim yani…

Yani eğer al diyorsan alayım bu benim imkanım var.Çocuğun yaşı ufak. Yaşı şey değil yani ileride belki olur mu bilemiyoruz. Zuhuratlar var mı? Var. Bilmem sen de gördün mü? Onu da bilmiyorum. Sormak ayıp olur sana. Ama şu anda böyle bir durum yok.

Fatih Nurullah, AKP’ye yakınlığıyla biliniyor.

Sapik tarikatci (sırtı dönük) Erdoğan ile
Sapik tarikatçı İ. Melih Gökçek ile
Sapık tarikatçı ve “yunan galip gelseydi” keşke diyen bir numaralı Atatürk düşmanlarından Kadir Mısıroğlu (Erdoğan’ın akıl hocalarından) ile…

Yorumlayın

Your email address will not be published.