“Sana eşcinsel cin kaçmış” dedi ve pantolonunu indirerek…

Kocaeli’nin Gölcük ilçesine bağlı Hamidiye Mahallesi’nde yaşayan Ömer San isimli bir hoca müsveddesinin bir genci “Sana eşcinsel cin musallat olmuş” diyerek cinsel ilişkiye yönlendirdiği ortaya çıktı.

Jandarma’daki ifadesine göre şikâyetçi ve davacı mağdur, ‘başına sürekli olarak talihsizlik geldiği için’ annesi ve anneannesiyle birlikte 19 Kasım’da Ömer San’ın evine gittiğini belirterek şunları söylüyor:

Ömer Hoca’yla baş başa kaldığımda bana “Bu zamana kadar bir erkekle ilişkiye girdin mi” dedi ve ardından ‘”ana eşcinsel cin musallat olmuş, bunu görebiliyorum” dedi. Ardından bana sorular sormaya devam etti. Sohbet ettikçe kız arkadaşımdan muhabbet açıldı. Kız arkadaşımı çok sevdiğimi, yaklaşık beş yıldır birlikte olduğumuzu anlattım. Ömer Hoca bana “Kız arkadaşın çocuk aldırdı mı? O kız sen hayatındayken başka biriyle birlikte olmuş. Bana bunu cinler söyledi. O kızdan en yakın zamanda ayrıl. Başkasının artığıyla sen mi uğraşacaksın” dedi. O sırada bana dönerek dua okudu, üfledi.

Bana “Sana dört tane cin musallat olmuş. Bunlardan bir tanesi eşcinsel cin” dedi. Ömer Hoca’ya bunlardan nasıl kurtulabileceğimi sordum. O da bana “Bugün eve gittiğinde mastürbasyon yap. Bunu yaparken de video kaydına al ve bana gönder” dedi.

Video kaydını çekip yolladım, ancak sırtım dönük olduğu için Ömer hoca kabul etmedi.

Bir gün sonra bu defa arkadaşımla birlikte Ömer Hoca’nın evine gittim. Ömer Hoca, arkadaşım için 4 bin TL’ye aile koruma muskası hazırladı ve onu gönderdi.

Arkadaşım odadan çıktıktan sonra Ömer Hoca bana “Ben de odadan çıkayım. Sen mastürbasyon yap, haz al. Eşcinsel cinler o sırada geliyor” dedi. Ben ereksiyon olmayınca “O zaman benim yanımda mastürbasyon yap. Çünkü ereksiyon olman lazım. O anda eşcinsel cinler geliyor” dedi.

Ömer Hoca daha sonra kendisine dokunmamı istedi ve “Cinler bizi eşcinsel sansın”, “Beni kız olarak düşün, kalçalarımı elle”, “Cinleri topluyorum” “Toplanın, toplanın” diye kendi kendine konuştu.

Ömer Hoca bana öpüşmekten hoşlanıp hoşlanmadığımı sordu ve şalvarını indirerek “Son bir cin kaldı. Bunu da alalım da yarına bırakmayalım” dedi…

Ailesinin yönlendirmesiyle jandarma karakoluna giden mağdur, Ömer San’dan davacı oldu. Adliyeye sevk edilen San tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İsmailağa Cemaati’nden olduğu bilinen Ömer San’ın tarikatın önde gelen isimlerinden Cübbeli Ahmet ile birlikte çekilmiş fotoğrafları bulunuyor.

Ömer San, sosyal medya hesabından İstanbul’da bulunan hacamat ve sülük tedavisi uyguladığı kliniğinin reklamını yapıyordu.

Yorumlayın

Your email address will not be published.