Prens Harry’dan şok “hanım köylü”lük kararı (O karısı yok mu o karısı:-)

2 dakikalık okuma

İngiltere şokta. Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Megan Markle, Kraliyet ailesinin üst düzey üyeliğini bırakacaklarını açıkladılar (Yani ünvanlarından feragat ediyorlar).

Karar, Buckingham Sarayı’nda deprem etkisi yarattı. Söz konusu kararın Kraliçe Elizabeth ve diğer Kraliyet ailesi üyelerine danışılmadan alındığı bildirildi.

Prens Harry ve Meghan Markle, bundan böyle kendi ayakları üzerinde duracaklarını (Milyonlarca sterlin zaten cukkada) ve İngiltere’nin yanı sıra ABD’de (Markle’ın ülkesi ve orada yaşamak istiyordu zaten) de yaşamlarını sürdürüceklerini açıkladılar.

İngiliz medyasında, söz konusu kararın alınmasında bugüne kadar Saray tarafında bir türlü benimsenmeyen (ki kendisi de benimsedi) Meghan Markle’ın etkili olduğu yazılıp çiziliyor.

Markle’ın önce Prens Harry’i önce abisi Prens William’dan uzaklaştırdığı sonra da Kraliyet ailesinden koparttığı yorumları yapılıyor.

Öyle ki, Meghan Markle’ın seksi görüntülerini paylaşıp, “Bu kadının bunları yapacağı şu görüntülerinden zaten belliydi” diyenlerin sayısı hiç de azımsanacak gibi değil.

Harry-Markle çiftinin bu kararı, bakalım taht sıralamasını nasıl değiştirecek ve de bırakılan ünvanlar kimlere verilecek (Gerçi Kraliçe Elizabeth’in tahtı pek bırakmaya niyeti yok. Prens Charles beklemede, ondan sonra Prens William ve onun oğulları geliyor:-)?

Yorumlayın

Your email address will not be published.