Kandil Dağı’ndaki PKK elebaşlarıyla ilgili “kritik” istihbari bilgi

2 dakikalık okuma

Türkiye ve ABD’nin başlarına ödül koyduğu terör örgütü PKK’nın elebaşları Murat Karayılan, Cemil Bayık, Duran Kalkan’ın hâlâ Kandil’de mi yoksa başka bir yerde mi oldukları bilinmiyor.

Her ne kadar ödül avcıları (ki üç elebaşı için toplam 12 milyon dolarlık bir ödül var) terör elebaşılarının yakalanmasına yönelik çalışmalarını canla başla sürdürse de, somut bir sonuç alınmış değil.

Peki, o denli yüksek teknolojiye, hem Türkiye’nin hem ABD’nin hem de bölgedeki Barzani güçlerinin istihbarat gücüne rağmen Karayılan, Bayık ve Kalkan’ın izlerine neden rastlanmıyor?

Bazı kaynaklara göre, işin içinde uzaylılar olabilir ve de PKK elebaşılarının onlar tarafından kaçırılma ihtimalleri epey yüksek bir olasılık.

Çünkü, geçtiğimiz günlerde Karayılan, Bayık ve Kalkan toplantı halindeyken, gökten ateş topuna benzeyen bir cisim yaklaşmış ve ortalık toz dumana dönmüş. Sonrasında da üç terörist, sırra kadem basmış.

Evet bizden bu kritik istihbari bilgiyi aktarması.

Siz den de inanıp inanmaması.

NOT: Bu yazı, bölgedeki uyuyan istihbaratçılara ithaf edilmiştir.

NOT2: Bu terör elebaşıları paketlenmedikçe, kuşkusuz bu tür haberler daha da artarak devam edecektir.

5 Comments

 1. Paket paket paket !!!! Sen o paketin zaten yapıldığından her türlü angajmanın yaratıldığından ve zaten bu yüzden başlarına ödül koyulduğundan habersiz isen Ulusalcılık kisvesiyle “lağımcılık” oynamaya çalışmayacaksın balım !!!

  • Bu “ulusalcılık” ve de “lağımcılık” FETÖ’nün sözlüğünden kelimelerdi. Yıllardır bu teraneleri yüzümüze, arkamızdan söylediler. Şimdi, eski ortaklarından ve de Erdoğan’ın kalın saz takımından geliyor o sözler. Aferin, iyi almışsınız dersinizi o sözlükten….

   • Kullandığım jargonun konuyla ne alakası var güzel dost… Tamam, üslubuma değinmişsin eyvallah peki yazdığıma bir cevabın var mı ??? 24 Haziran’dan bir kaç gün öncesine git ve sen de rahatla ben de.. Bu arada bu sitenin sosyal medyada ilk olarak p&r-ını yapan Emrullah Uslu’dur !!! O yüzden kimin FETÖCÜ olduğunu tekrar gözden geçirebiliriz ya da kimin Protestan uşağı olduğunu (:

    • Ha klasik çamur at izi kalsın taktiği. Aynen AKP kafasının tezahürü. Şimdi de FETÖ ve protestan suçlaması. Daha senin ve de temsil ettiğin zihniyet FETÖ ile kol kola gezerken JÖNTÜRK, Gülen ve saz arkadaşlarının yediği hurmaları bir bir ortaya koyuyordu. Arşivleri karıştır görürsün. Emrullah Uslu dallamasının JÖNTÜRK’Ten bahsetmesi de, bir yerlerini acıtmasındandır (Bak bu acı nedeniyle bavulcu da behsetmişti Taraf’taki köşesinde). O yüzden öyle işkembei kübradan sallarken akıllı ol, dikkat et. Buralardan sen de ağabaların da vuramazsınız.

     Gelelim paket meselesine… Sen o paketlerden kaç kez tüm düğüm atılırken kimlerin vazgeçtiğini, kimlerin paketleme yolunda satıldığını, kimlerin esir düştüğünü falan iyice araştır, sonra böyle yorumlara kalkış.

     Uğurlar olsun ve de bu seviyede sana ve senin gibilere söylenecek “Kapı açık arkanı dön ve çık”tır.

Yorumlayın

Your email address will not be published.