Pentagon’un astral seyahat raporundaki yıllardır gizlenen sayfa ortaya çıktı

//

ABD Savunma Bakanlığı’nın (Pentagon) 1980’li yıllarda Yarbay Wayne M. McDonnell ile biomedikal mühendisi İtzhak Benthov’a (bu tür işlerin ustasıdır) hazırlattığı “Astral Seyahat Raporu”nun kayıp halkası bulundu.

2000’li yılların başında üzerindeki gizlilik ifadesi kaldırılan 28 sayfalık raporun her nedense bir sayfası kamuoyundan saklanıyordu.

Söz konusu rapor, insan beyninin astral seyahat yapmak için uygun olduğundan ve çeşitli teknikler (ki raporda açıklanıyor) kullanılarak bunun gerçekleştirilebileceğinden bahsediyor.

Yani, insanın beyin gücüyle bir yerde sabit durumdayken, uyurken başka bir yere gidebileceği Pentagon’un raporunda savlanıyor.

Peki raporun bir türlü açıklanmayan o sayfasında ne var?

Bu sayfada, “astral seyahat tanrı ile bütünleşmenin bir aracı olabilir” deniliyor. Sayfada ayrıca evrenin bütün bir hologram olduğu, insan beyninin algıladığı her şeyin de bu hologramın yansıması olduğu görüşü paylaşılıyor.

Yani yerleşik tanrı anlayışına yeni bir boyut kazandırılıyor (ki bugüne kadar paylaşılmamasının nedeni de bu).

Ha bir de astral seyahate çıkanların, insanlar için zararlı olabilecek bazı güçlerle karşılabileceği uyarısında da bulunuluyor.

İşte astral seyahat meraklıları için o raporun İngilizce orijinal bütünü:

6-full-report

Bakalım o gizlilik perdesi yeni kaldırılan o sayfayı bulabilecek misiniz?

Yorumlayın

Your email address will not be published.