Palu Ailesi: Üç harfliler, tecavüz, cinayet… Beyin yakan ilişkiler yumağı

/

Türkiye, günlerdir ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programındaki Palu ailesini konuşuyor…

Dini bütün ve de sıradan bir Anadolu ailesi olarak gözüken Palu’ların programda anlattıkları kan donduracak cinsten.

Önce aile hakkında kısa bir bilgi:

Palu Ailesi’ni tanıyarak başlayalım: Aslen Ordulu, Kocaeli’nde yaşayan Harun-Havva Palu çiftinin 5 çocuğu var. Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek. Meryem, Ahmet Tahnal ile evlenip İstanbul’a taşınmıştı. 2 çocukları oldu: Melike ve Recep. Diğer kızları Emine ise Tuncer Ustael ile evlendi. 1 kızı ve oğlu Enes doğdu.

İddiaya göre; damat Tuncer’in katılması ile aile kendisini kabusun içinde buldu. Baba Harun’un 4, anne Havva’nın 1 evi vardı. Kendini ‘Cinci Hoca’ diye tanıtan Tuncer’in gözü evlerdeydi. Aile fertlerini müridi yapan Tuncer’e sadece Meryem’in kocası Ahmet ve baba Harun inanmıyordu.

Tuncer, karısının kardeşi İsa’yı bacanağı Ahmet’i vurmaya ikna etti. İsa, “Kardeşimi satıyordu” diyerek Ahmet’i öldürdü. Aile, Meryem’i cinle korkutup ağır tahrik ifadesi verdirdi. Baba Harun “Ben vurdum” diyerek suçu üstlendi.

Silahta İsa’nın parmak izi olmasına rağmen baba Harun 6 yıl 8 ay hapis aldı. Ahmet ölüp, baba hapse girince meydan Tuncer’e kaldı. Meryem ve çocukları Tuncer’in evinde kalmaya başladı. Tuncer, cin bahanesi ile çocuklara inanılmaz işkenceler uyguluyor, ailede istediği kişiyi istediği zaman ceza için aç bırakıyordu.

..Ve de Ekşi Sözlük’te “buralardaydım” mahreçli yazarın anlatımıyla aileye ilişkin bazı detaylar:

bu palu ailesinde cin adı altında küçükten büyük suçlara her şey var. birbirleriyle ensest tren yapmışlar. damadin 4 yaşındaki oğlundan tut dayılar kizkardes kaynana herkes birbiriyle cinsel ilişki içinde. itiraz edeni öldürüp gömmüşler. kaçmak isteyeni aradan çıkarmışlar. biri mezarı kazdiysa öbürü cesedi yıkamış kimse de napiyoruz biz dememiş. ama bu arada 5 kere hacca gidilmiş, ebesinin orekesinden eyüp sultana namaza gelinmiş, 10kisi bir arabada yasarken bile yatsı namazları camiye giderek kılınmış toplu sevap point için. 

kaçan çocuk recep demiş ki bana isa ve tuncer tecavüz etti. isa öz dayısı. sonra tuncerin oğlu da kaçmış onda da babasının tecavüz izleri. işkence var iskence aleti şırınga. içinde ne var belli değil. ama 5 ev parasını bir arabanın içinde yasayarak yediklerine göre hepsi muptezel bana kalırsa. 

bu muptezellik bizim anadolu çomarı dincisi bir kafa yapısıyla birleşince cinden buyuden korkup yaptık mantığı çıkmış ortaya. yaptıkları ensestleri cin çıkarma seansları olarak goruyorlar. hamile kalan çocuk melikeyi cin çıkaricaz diye öldürüyorlar ispirto icirtip. meryemi cezalandırmak için özellikle incir ağacına bağlıyorlar bu da dinsel bir öge. sadece işkence etmek değil amaç. aslında tuncer için öyle ama aileyi bu dinsel ögelerle elinde tutuyor.

otorite boşluğunu doldurmuş tuncer yazmışlar. doğrudur. ama nasıl doldurmuş? bunlarla daha tanışmadan önce kendi kız kardeşine iftira atan biri bu. babasi öldürecek kizi biri hapse biri mezara miras kendisine kalacak. üvey ablasının çocukları mi ablasının üvey çocukları mi nedir orasını anlamadım, o iki çocuğun üzerinde sigara söndürmüs komşusu anlatmadı mi? kurstan aldık çocukları bununla karşılaşmasın diye demedi mi? sadece çıkarı için değil durup dururken psikopatlık yapan insan bu. 

emineyle evlenince bakıyor bu aile gibı çok insan var hocam büyü yaptılar bize diyen, hemen yarı hoca oluveriyor. bakın telefonla bağlanıp ben de kızımda büyü var diye gittim kızımın iç çamaşırını istedi götürdüm şırınga deyince suphelendim diyen kadın palu ailesinin bir tık altı. din büyü diye 500km uzaktaki hocaya giden insanlar bu ailenin bir tık altı. onların da bu sacmaliklari yapma motivasyonu din. palu ailesinde sadece evin otoritesi bu sadist adam olmuş ve ailedeki dinsel ogeler sadizmle birleşmiş ek olarak. yoksa telefonla bağlanip hoca diye gittik diyen dincilerden farkı mi var? 

tabi bazı diğer etkenler de el ayak olmuş buna. mesela kaçıp dayımla eniştem bana tecavüz ediyor darp ediyor diyen çocuğu 2 defa onlara geri iade eden bir kolluk kuvveti var. yine baska bir cocuk kaçıp vücudunda çıkan kirik igneler yüzünden ameliyat olunca soruşturma açmayan ve aileye iade eden bir sistem var. yaşlı bir kadının ağzına biber gazı sıkıp 10 tane açık senet imzalattigi için 2 yıl bile cezaevine girmemenin cesareti var. havva hanım bakirkoyde yatmış bebeğimi boğarak öldürdüm diye, büyük ihtimalle 2 ay xanax kullanıp çıktı. bu kadının aile ilişkilerini ve suan ne yaptigini sorgulamayan bir sistem var. adam 400 (dört yüz) koli bozuk gofret piyasaya sürmeye çalışmış kapıcı olarak çalıştığı yerde. sistem bu adamın yanında, beni kovdular ama ben mahkeme açtım 2yil o kapıcı dairesinde kaldım çıkmadım diyebiliyor. böyle bir hukuk var. yine bir sürü insan arayıp biz biliyorduk biz görüyorduk diyor ama herkeste bizden uzak olsun da ne yaparsa yapsın anlayışı var. tutunciftlik sahilinde kaziya gittiklerinde bir adam mezar vardı buradaydı diye yer gösterdi. herkes alkis tuttu. ama bakin daha önce polise gidip söylemiyor. böyle psikopat bir aile kızı ağaca baglamis senden kazma kürek istiyor 2 gün sonra polis kapına geliyor meryem kayboldu diye bilmiyorum diyorsun. 

işte insanından tut kurumlarina her yerdeki bu bosvermislik yüzünden bu aile bugüne kadar elini kolunu sallayarak gezdi. kendilerine bir şey olmadıkça cozuttukca cozuttu. ne ahlak kaldı ne ar namus. isa annesine fahişe demiş mektubunda. kendini pazarlıyor demiş. emine karakola verdiği ifadede meryem bizi uyutup pazarlıyordu demiş. muge anli kac kisinin kac kisiye tecavuz ettigini anlamaya valisiyor. ve orada kadın erkek tüm aile bunları konuşuyor hepsi din kitap allahci. birinin yüzü kızarmıyor.

bu olaylar çözülür. zaten ortada sadece kanit bekleniyor. ama bu ülkenin tek pisliği palu ailesi değil. gerekli koşullar elverdikce daha çok palu ailesi çıkar.

Rezalet diz boyu…

Tam Netflix’lik; tamamen gerçek olaylardan alınmış ilişkiler ağı…

Yorumlayın

Your email address will not be published.