Ölenin arkasından konuşmak kolay! Bill Gates, Jeffrey Epstein (tescilli sapık) ile vakit geçirdiği için pişmanmış

Dünyanın en zenginlerinden Bill Gates, 2019 yılında küçük yaştaki kızlarla sapıkça cinsel ilişkide bulunmak suçlamasıyla bulunduğu hapishanede şüpheli bir şekilde ölen Jeffrey Epstein ile vakit geçirip birlikte yemek yemekten, onun adasına ziyaretlerde bulunmaktan pişmanlık duyduğunu söyledi.

Bill Gates, CNN’den Anderson Cooper’a verdiği söyleşide, Epstein ile ilişkisinin yanısıra özel hayatıyla ilgili de açıklamalarda bulundu.

Şimdi burada bir parantez açalım ve Epstein ile ilgili kısa bir hatırlatmada bulunalım:

Amerikalı bankacı ve iş adamı Jeffrey Epstein, Florida ve New York’ta küçük yaştaki çocukları ve çeşitli yaşlardaki kadınları istismar, taciz ve fuhuş suçlamaları nedeniyle 6 Temmuz 2019’da tutuklanmış ve hapishaneye konulmuştu.

Jeffrey Epstein

Jeffrey Epstein’in kurduğu ve Donald Trump, Bill Gates, Bill Clinton ve Prens Andrew’ın da adlarının geçtiği “tecavüz ağı”nın baş tedarikçisi de Epstein’in şu an o da tutuklu olan sevgilisi ünlü medya mogulu Robert Maxwell’in kızı Ghislaine Maxwell’di.

Epstein’in tecavüz ettiği kızlar ve kadınlar arasında bir de Türk bulunuyordu.

Evet, Bill Gates’ın müteakip kereler Jeffrey Epstein’le vakit geçirmesine şu an boşanma aşamasında olduğu Melinda Gates şiddetle karşı çıkmış. Öyle ki, Melinda bu konuyu öne sürerek 2019 yılında Bill Gates’ten boşanmak için dava bile açmış.

Bill Gates, CNN’deki söyleşide, Melinda Gates’ten boşanmasının kendisini “çok derinden üzdüğünü” de söyledi.

Yani bu boşanmada Jeffrey Epstein faktörünü de hafife almamak lazım.

Neyse, başlıkta söyledik ya, “ölünün arkasından konuşmak kolay” diye…

Bill Gates sıkıysa anlatsın asıl Epstein’in adasında Donald Trump, Bill Clinton’la birlikte yedikleri herzeleri…

Yorumlayın

Your email address will not be published.