Mossad Başkanı Yossi Cohen, Washington’da çapkınlık mı yaptı?

İsrail İstihbarat Servisi Mossad’ın Başkanı evli ve 4 çocuk babası Yossi Cohen’in Washington’da eski Irak güzellerinden Sarah Idan ile birlikte görüntüleri istihbarat çevrelerine bomba gibi düştü.

Yossi Cohen, İsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahrain arasında Beyaz Saray’da imzalanan anlaşma için Washington’daydı.

Anlaşmanın imzasından sonra eski Irak güzeli (2017 Miss Universe Irak) Sarah Idan, sosyal medya hesabından Yossi Cohen ile Beyaz Saray’ın bahçesinde çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı.

Bunun üzerine, sosyal medyada, Yossi Cohen’in çapkınlık yaptığından tutun da, Sarah Idan’ın Mossad ajanı olduğunu ilişkin binlerce yorum yapıldı.

Sarah Idan, Bağdat’ta büyüdü. İngilizcesi sayesinde bir süre Irak’taki ABD ordusu için çevirmenlik yaptı.

Müzikle uğraştı ve 2017 yılında Miss Universe Irak güzeli seçildi. Las Vegas’ta yapılan Miss Universe finalinde İsrail Güzeli Adar Gandelsman ile çektirdiği fotoğraf nedeniyle kendisinin ve ailesinin aldığı ölüm tehditleri yüzünden ABD’ye gitti.

Sarah Idan, o tarihten bu yana ABD’de sunuculuk, modellik ve şarkıcılık yapıyor ve Donald Trump destekçisi olmakla övünüyor.

İşte albümünden bazı fotoğraflar:

Bu da bir videosu:

Yossi Cohen’in eşi Aya ve İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu, bu işe ne diyecekler bekleyelim görelim (Tabii sızarsa:-).

Yorumlayın

Your email address will not be published.