Kanye West eşi Kim Kardashian’a fena patladı: Onun seks kasetini…

2 dakikalık okuma

Dünya Aşüfte Ordusu’nun (DAO) bir numarası Kim Kardashian’ın eşi Kanye West bir patladı pir patladı. Kanye, Kardashian ailesinin kendisini akıl hastanesine kapatmak istemesinden girdi eşi Kim Kardashian’ın seks kasetinden çıktı.

Evet, Kanye West’in ABD Başkanlığı için aday olduğunu açıklamasının hemen ardından çiftin boşanacağına ilişkin söylentiler ayyuka çıkmıştı; Kardashian ailesi istemiyormuş.

Kanye eşinden ve ailesinden gelen itirazlara rağmen, başkanlık yarışı için kampanyasını başlattı ve ilk konuşmasında karısı ve ailesi hakkında ağır ithamlarda bulundu.

Bunlardan en önemlisi, ilk çocukları North’un, az daha Kim Kardashian’ın isteğiyle kürtaja kurban gideceğini gözyaşları içinde açıklamasıydı.

Gözyaşları içinde anlattı

Bu açıklamadan sonra Kanye West, Twitter’dan eşi Kim Kardashian’ı ve onun ailesini hedefe alarak ardı ardına çok sayıda mesaj paylaştı.

Kanye West, bu mesajlarda, Kim Kardashian ve ailesinin kendisini akıl hastanesine kapatmak istedikleri iddiasından tutun da eşinin 2007 yılında çevirdiği seks filmine kadar birçok konuda itiraflarda bulundu.

Kim Kardashian’ın seks kasetini satmaması için ve bunun çocukları tarafından farkedilmemesi için varını yoğunu ortaya koyduğunu söyleyen Kanye West, daha sonra söz konusu Tweetleri sildi.

İşte Kanye Wes’in bahsetti o kasetten bazı görüntüler:

Şimdi merak edilen, Kanye West’in bu bomba açıklamaları kampanyasına destek için mi yoksa Kim Kardashian’a köstek için mi yapıp yapmadığı…

Yorumlayın

Your email address will not be published.