İsveç Kraliçesi Nazi geçmişi ve striptiz nedeniyle mi hayaletlere tosladı?

Evet, İsveç Kraliçisi Silvia, sarayını bir grup hayaletle paylaştığını söyledi. Kraliçe’nin bu sözleri alay konusu oldu olmasına da, Nazi geçmişinin ve eşi Kral Gustaf’ın striptiz partilerinin bu abuklamada büyük etken olduğu söyleniyor. İşte detaylar:

Ülkenin Drottningholm kentindeki sarayını ‘bir grup arkadaşı ve hayaletlerle’ paylaştığını söyleyen Kraliçe, “Aslında heyecan verici, beni korkutmuyorlar” dedi.

Stokholm yakınlarındaki saray 17. Yüzyılda inşa edilmişti.

Drottningholm, Kraliçe Silvia ve Kral XVI. Gustaf’ın kalıcı olarak ikamet ettikleri yer.

SVT televizyon kanalının hazırladığı ‘Drottningholm Sarayı: Soylu bir yuva’ belgeselinin yapımcılarına konuşan Kraliçe Silvia, “Sarayda bazen tamamen yalnız olmadığınızı hissediyorsunuz. Ama hayaletler oldukça dostane” diyor.

73 yaşındaki Kraliçe’nin hayalet iddialarına kardeşi Prenses Christina da destek veriyor.

Belgeselde konuşan Prenses Christina, “Sarayda çok büyük bir enerji var. Bu enerjinin farklı formlara bürünmemesi garip olurdu” dedi.

İsveç Kraliyet ailesi uzunca bir süredir bir fotoğraftan fena halde şikayetçiydi. Expressen gazetesinde yayımlanan bir fotoğrafta Kraliçe Silvia, “Nazi geçmişini” ( Babasının Nazi olduğu biliniyor) silmeye çalışırken eşi Kral Gustaf ise bir çıplak modelin üzerinde pizza yerken aynen aşağıdaki gibi canlandırılmıştı:

Gelelim şu striptiz meselesine..

Kral Gustaf’ın sık sık striptiz kulüplerine gittiği ve çılgın seks partilerine katıldığı birkaç yıldır gündeme geliyordu. Bunun ispatı olarak da şu fotoğraf gösteriliyordu:

Bu iki faktörün Kraliçe Silvia’nın abuklamasında büyük etken olduğu söyleniyor.

Kraliçe Silvia, Abdullah Gül’ün 2013 yılındaki İsveç ziyaretinde giydiği kahverengi çizmelerle de eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Böyle bir karşılama için çizmelerin uygun olmadığı yazılıp çizilmişti.

Yorumlayın

Your email address will not be published.