İlluminati’nin “Gamsız Baykuş”u ve Erdoğan!

6 dakikalık okuma

Dünyayı perde arkasından yönettiğine inanılan İlluminati’nin en önemli sac ayaklarından Bohemian Club, geçtiğimiz günlerde ünlü korularında (Bohemian Grove) toplandı. Üç haftalık toplantıların en önemli gündem maddeleri arasında Erdoğan’ın ve Ortadoğu’nun geleceği de bulunuyordu.

1872 yılında ABD’deki bir kesim elitin kafa dinlemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla kurduğu Bohem Kulübü’nün (Bohemian Club) merkezi San Francisco’da. Kulübün girişindeki tabelada, simge olarak seçilen baykuş (ki kutsal kitaplarda adı geçen Molech adlı tanrıyla özdeş) resmi ve onu çevreleyen “Ağ Ören Örümcekler Buraya Gelmesin” (Meali: Buraya avanta veya iş bağlantısı yapmak için gelmeyin) yazısı bulunuyor.

bohemianclub4

Kulübün 2500 civarında üyesi bulunuyor. Üyeleri arasında Rockefeller ailesi, eski ABD Başkanları, dünyanın en büyük şirketlerinin yöneticileri bulunuyor. Üye isimlerinin birçoğu açığa çıkmış olsa da merkezdeki karar alıcılarının üzerindeki esrar perdesi halen aralanmış değil. Kulübe üye olmak da öyle kolay değil; İyi referansların yanında uzunca yıllar beklemeyi göze almak gerekiyor. Yirminci yüzyılın başlarından itibaren ABD plütokrasisinin (zenginler erki) en önemli organlarından biri haline gelen Bohem Kulübü, özellikle San Francisco’nun kuzeyinde kendine ait 13 dönümlük koruda (Bohemian Grove) her yıl temmuz ayında düzenlenen toplantılarla anılıyor.

bohemiangrove1
bohemiangrove2

Kadınların girmesinin yasak olduğu bu toplantılara üyeler ve ABD ve dışından misafirler katılıyor. Yaklaşık üç hafta süren etkinlik, sınırsız eğlence (Homoseksüelliğin -ki davetliler arasında bulunan eski ABD başkanlarından Richard Nixon, eğlencenin homoseksüel boyutuna dikkat çekmiş ve “Hayatımda gördüğüm en eğlenceli homoseksüel partisiydi” demişti- ve pornonun kutsandığı partiler, üyeler arasında çiş yarışı, içki ve uyuşturucu, müzik), kökeni Babil ve Mısır’a dayanan bazı pagan törenler ile süslenen konferanslardan oluşuyor.

Bohem Korusu’na davet edilen herkesin her etkinliğe katılması gibi bir durum söz konusu değil. Koru’da tam bir kast düzeni hakim ve koru içindeki 120 kampa dağıtılan katılımcılar bu kast düzenine göre etkinliklerde yer alıyorlar.

bohemiangrove3

Bu kamp alanlarından biri olan Mandalay’da Kulübün çekirdek kadrosu konaklıyor. Mandalay’da bugüne kadar Japonya’ya atom bombasının atılmasından Irak’ın işgaline, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu bazı ülkelerdeki darbelerden kritik ekonomik önlemlere kadar birçok kararın alındığı biliniyor.

bohemianclub5

Bohem Kulübü’nün toplantılarına ilişkin İnternet’te dolaşan illüstrasyonlardan biri..

Bohem Korusu’ndaki etkinlikler ilk gün korunun merkezinde bulunan dev bir baykuş heykelinin önünde yapılan ayinle başlıyor. Aslında antik dönemde Moloch’a çocuk kurbanının simgelendiği (Tabii ki şimdilerde çocuk yakılmıyor) “gam yakma” olarak adlandırılan ayinde Baykuş’a şöyle sesleniliyor:

Ah ölümlü akılların prensi baykuş

Bohemya’nın baykuşu sana yakarıyoruz

Bizi meclisine kabul et. (…)

Ah Bohemya’nın büyük baykuşu

Sana şükrediyor ve yalvarıyoruz. (…)

Bir kere daha seni kovuyoruz

Defol aptal gam

Ateş seni çağırıyor

Defol aptal gam.

bohemianclub6

Evet Bohem Kulübü (Bohemian Club), dünyayı yönettiğine inanılan İlluminati’nin en önemli sac ayaklarından biri olarak kabul ediliyor. Ve bu kulübün bu yılki toplantısında Erdoğan’ın geleceğinden Ortadoğu’daki gelişmelere (özellikle Suriye, Irak ve İran) Rusya ile ilişkilerden kapıları çalması beklenen ekonomik krize kadar birçok konu masaya yatırıldı.

Bakalım “Gamsız Baykuş” tüm bunlara ne dedi?

Yorumlayın

Your email address will not be published.

Önceki Yazı

MİT’te yalan makinasına yakalanan FETÖ’cülere dokunulmamış

Sonraki Yazı

Rahip Brunson düğümünde CIA ajanı Sylvester katkısı