“Hemşire Partisi”nden gün ışığına çıkmamış görüntüler

Evet Antalya’da ortaya çıkan ve Sağlık Bakanlığı’nı bile alarma geçiren “Hemşire Partisi”nin tüm Türkiye’de yapıldığı ve halen yapılmakta olduğu ortaya çıktı. İşte JÖNTÜRK farkıyla o partilerden görüntüler, ancak hemen öncesine konuyla ilgili kısa bir özet:

Antalya’da bazı klüp ve otellerin “Hemşire Partisi”, “Acil Servis Partisi” adında düzenlemek istediği özel geceler (ki etkinlik duyuru afişlerinde hemşireleryarı çıplak gösteriliyordu), Hemşireler Derneği’nin büyük tepkisine neden olmuş, “skandal” Sağlık Bakanlığı’na kadar taşınmıştı. Söz konusu kulüp ve oteller de tepkiler üzerine o özel gecelerin iptal edildiğini duyurmuştu.

Bu duyurulara rağmen, Antalya’daki bazı kulüplerin, “Hemşire Partisi”ni düzenlediği, katılanların sosyal medyadaki paylaşımlarıyla ortaya çıkmıştı:

hemsirepartisi7
hemsirepartisi6

Hemşireler Derneği’nin şikayetini değerlendiren Sağlık Bakanlığı, konuyla ilgili gerekli önlemlerin alınması için 81 İlin valiliklerinin uyarıldığını duyurdu.

JÖNTÜRK, “Hemşire Partisi”nin yalnızca Antalya ile sınırlı olmadığını belirledi. İşte yurdın çeşitli illerinden “Hemşire Partisi” görüntüleri:

hemsirepartisi2
hemsirepartisi5
hemsirepartisi4a
hemsirepartisi4

…Ve bir de video:

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir