Hastalarının mahrem görüntülerini yayınlayan…

2 dakikalık okuma

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kadın ve Doğum kliniklerinin birinde hastalarının mahrem görüntülerini kaydedip bir Rus arkadaşlık (seks de var) sitesinde yayınladığı iddia edilen doktor, gözaltına alınıp adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Edinilen bilgiye göre, Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesinin bir kliniğinde görevli olduğu belirtilen doktor E.B.Ç. bir hastasının polise, muayene sırasındaki mahrem görüntülerinin internette yer aldığı şikayeti üzerine gözaltına alındı.

İşte o görüntüler:

İzmir Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesine götürülen E.B.Ç’nin bilgisayarı ve cep telefonu da incelemeye alındı. Emniyette ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli doktor, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla salıverildi.

Kapıyı kilitlemiş

Görüntülerin ortaya çıkması üzerine polise başvuran genç kadının ise ifadesi ortaya çıktı. Genç kadın ifadesine, “Muayene ederken kapıyı kilitlemişti. İçerde de başka biri bulunmuyordu. Bu bedenle başka birinin bu videoyu çekmesi imkansız. Muhtemelen yaka kamerası kullanmış. Kendisinden şikayetçiyim” dedi.

Yorumlayın

Your email address will not be published.

Önceki Yazı

FETÖ’cülerden “Ya Ordu Başa Ya Kuzgun Leşe” çağrısı

Sonraki Yazı

Kylie ve Kendall bacılardan 1 milyar 400 milyon dolarlık poz