Göbek attığı için işinden olan Hande Sarıoğlu’nun “arka kapı ve balkon” (ancak bu kadar yumuşattık) takıntısı

Hande Sarıoğlu, Habertürk’te spor spikeriydi. Göbek dansı yaparken kaydettiği görüntüleri paylaştı ve işinden oldu (Kimilerine göre kapının önüne konulmasında Fatih Altaylı’nın etkisi vardı. Bu konudaki haber için TIKLAYIN).

Hande Sarıoğlu bu kez de yine bir sosyal medya paylaşımı nedeniyle gündemde.

İşte o paylaşım:

Paylaşımdaki mesajın tamamı şöyle:

Bu ülkede 11 yıldır şerefimle, namusumla, karakterimle, duruşumla sunuculuk spikerlik yapıyorum. Bütün çalıştığım, toplantı yaptığım kanallar, kurumlar, yöneticiler, yapımcılar çok iyi bilir benim karakterimi. Siz çok biliyorsunuz ya hani, bunu da düşünmüşsünüzdür, acaba bu kızın hayatında neden kimse yok? Lüks arabalar, evler, tatiller? Bunlara ulaşmak benim gibi göt memeye sahip bir kadın için o kadar kolay ki şu ortamda! Benim adımı bir kere bir ahlaksız haberle duydunuz mu? Bir futbolcu, bir yönetici, evli ama zengin olması yeterli bir adamla gördünüz mü beni! Yapamaz mıyım ulan! En alasını yapamaz mıyım bu götümle! Siz her gün bu ülkede sabah kuşağı dediğimiz kadın programlarında; o köylü milletin efendisidir dediğimiz Anadolu’da, ne olaylar ne ahlaksızlar yaşanıyor gayet iyi biliyorsunuz! Sonra ben, evimde, işimde oryantal yapıyorum diye, götümü sallıyorum diye ahlaksız mı oluyorum! Niyeee? Benim götüm büyük çünkü, bir de sallayınca ööff en büyük edepsiz benim. Ellerinde klavye, tek yaptıkları şey fake hesap açarak kadın vücudu üstünden salya akıtan millet mi bana edepsiz diyecek! Yok yaa, gözünüzün içine baka baka götümü sallamaya devam ederek en büyük göt muhabbetini yine ben yaparım. Kimseye zararım olmadan yaptığım eğlenceli sunumumun da, dansımın da, götümün de ayıbı mı var ulan! Ayıbı siz kendi yediğiniz boklardan iyi bilirsiniz. Herkes kendi götüne baksın. Benim götüm sizin yaşantılarınız için fazla şerefli.

Başkaları gibi yalakalıkla iş yapacağıma, olduğu mevki için, birilerine yaranmak adına kendi hayatının kararlarını başkalarının iki dudağı arasına ve parasına bırakanlara karşı, ben götümle dans ediyorum ya, bin kere daha şerefliyim, on bin kere daha kıymetli benim hayatım. Siz adamına göre oynamaya devam edin, göt benim, kendi istediğim gibi oynamaya devam ederim. #ülkeninkadıngötüyleimtihanı#göt#ahlak#edep

Birileri fena üzmüş Hande’yi de o “arka kapı” diye yumuşattığımız sözü ikide bir söylemesi pek şık olmamış.

Yorumlayın

Your email address will not be published.