FLAŞ! Putin’in elindeki Trump’ın “Çişli Seks” kaseti… Peki ya Erdoğan’la ilgili kompromatlar?

/

İngiliz Guardian gazetesinin son yayımladığı Kremlin’den sızan belgeler, Putin’in Trump’la ilgili çok hassas bilgilere (kompromat-bir kişiyi zor durumda bırakacak kanıtlı, kayıtlı bilgi) sahip olduğunu ortaya koydu.

Gazetenin yayımladığı belgelerde, Putin’in “Akli dengesi yerinde olmayan” biri olarak nitelendirdiği Trump’ın 2016 yılındaki ABD Başkanlık seçimlerini kazanması için Rus istihbarat servislerine verdiği talimatları da içeriyor.

22 Ocak 2016 tarihli Rusya Ulusal Güvenlik Konseyi toplantısında Trump’ın masaya yatırıldığını gösteren belge…

Biz gelelim şu kompromat meselesine…

JÖNTÜRK’ün edindiği bilgilere göre, Putin’in elindeki en hassas bilgi, Trump’ın 2013 yılında Moskova’ya yaptığı ziyaret sırasında kaldığı otelde düzenlediği “Golden Shower” (Çişli seks) içerikli seks partisinin görüntülerini içeren kaset.

Böyle bir kasetin varlığı 2017 yılından bu yana gündemdeydi.

Yani özetle Putin, Trump’ı başkan seçtirip elindeki kompromat ile şantajını yapıp ABD Başkanı’nın Rusya’yı üzecek hareketlerden kaçınmasını sağlamayı planlamış (Bunda da başarılı oldu).

Şimdi gelelim Putin’in Türkiye’de Erdoğan ile ilgili elinde tuttuğu kompromatlara…

JÖNTÜRK’ün elde ettiği belgelere göre, bunlardan biri 15 Temmuz darbesi ile ilgili…

Putin’in en yakınındaki isimlerden Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov’un 15 Temmuz’da oynadığı rol bu belgelerde açıkça ortaya koyuluyor.

Yani, 15 Temmuz darbesinde Putin ve ekibi de bir şekilde rol oynamış.

…Ve tabii bunun ardından Erdoğan’a Putin tarafından verilen destekler…

Mesela, AKP’nin troll ordusu oluşturması, Erdoğan’ın seçimleri kazanması için Türkiye’ye gönderilen danışman kimliğindeki ajanlar vs…

JÖNTÜRK, bu konuyu şu haberinde işlemişti: TIKLAYIN.

Putin’in elindeki yalnızca 15 Temmuz’la ilgili olanlar değil Erdoğan’la ilgili başka kompromatların da var olduğu hem Moskova’da hem Washington’da biliniyor ve bunların tamamı Erdoğan için birer demoklasin kılıcı olarak nitelendiriliyor.

..Ve o kompromatların fıtratında bir gün ortaya çıkma gibi bir özellikleri var.

Bizden aktarması.

Yorumlayın

Your email address will not be published.