Flaş! Donald Trump’ın çılgın İstanbul gecelerinin kayıtları kimin elinde?

/

Yıl 2003, Temmuz ayının son günleri…

Sosyetenin popüler isimlerinden Ender Mermerci, Paris’te 4 Temmuz’da Fransız bankacı Olivier Reza (Lübnan asıllı) ile nikah kıyan kızı Yosun Mermerci için dört gün dört gece sürecek düğün düzenliyor.

Düğüne Türk sosyetesinden önemli isimlerin yanı sıra uluslararası jet-set camiasının ağır topları da davetli.

İşte bunlardan bazıları:

Los Angeles Şerifi Mr. Lee Baca (Daha sonra yolsuzluktan tutuklandı), Dubai Şeyhi Muhammed Bin Raşid El Makdum’la (Bir numaralı Türkiye düşmanı) eşi Hind Bin Cuma El Makdumi, Fas Prensesi Lalla Meryem, Belçika Prensi ve Prensesi Laurent’ler, aya ayak basan astronotlardan Buzz Aldrin, New York’taki Estelle’s Moda Evi’nin sahibi Martin Schlossberg de vardı.

Günümüzün bir numaralı Türkiye düşmanlarından Dubai Şeyhi el Makdum ve eşi…
Ender Mermerci

Nedendir bilinmez, düğüne katılmasına rağmen adı açıklanmayan ve o dönem emlak-milyarderi olarak bilinen şimdinin ABD Başkanı Donald Trump da, Ender Mermerci’nin özel davetliler listesindeydi.

Ki o dönem Trump ile Ender Mermerci’nin aşk yaşadığı, New York magazin sayfalarında manşete çıkmıştı. (Bu konudaki haberimiz için TIKLAYIN).

Trump, Conrad Hoteli’nin Kral Dairesi’nde kalıyor ve dört gün dört gece süren düğün etkinliklerinin bazı bölümlerine (ki düğünün büyük bölümü basına kapalıydı) katılıyordu.

Bunun dışında kalan zamanlarda Trump, hem kaldığı otelde hem Türk arkadaşlarıyla gittiği bazı ev ve mekanlarda özel partilere katılıp felekten geceler çalıyordu (Trump’ın bu tür çılgın partilere ilgisi Anonymous belgelerine de yansımıştı. Bu haberimiz için TIKLAYIN).

Heyhat, Türkiye’ye attığı ilk adımdan itibaren istihbarat servisleri tarafından yakın takibe alınan Trump’ın bu özel partilerdeki “epey çılgın” halleri anında kayıt altına alınıyordu.

Evet, o kayıtlar şimdi iki istihbarat servisinin arşivlerinde.

Bunlardan biri kuşkusuz Milli İstihbarat Teşkilatı diğeri ise o yıllarda bile Trump’ın peşinde olan Rusya Dış İstihbarat Servisi SVR.

Trump, bal tuzağına değil ama bal gibi tuzağa düşmüştü İstanbul’da…

Bundandır işte yıllardır söylenegelen Trump’ın Rusya ve Türkiye hassasiyetinin esbab-ı mucibesi.

Bizden aktarması…

NOT: Tüm bu bilgilere ışığında Trump’ın kızı Ivanka ile ilgili olarak “Aralarında ensest ilişki var” iddialarının yer aldığı şu haberimize de bir kaz daha göz gezdirmenizi isteriz: BUYRUN

Yorumlayın

Your email address will not be published.