Fethullah Gülen, beyniyle ABD’yi etkiliyormuş!

Bu kelimenin tam anlamıyla “Bir yaşımıza daha girdik” haberidir. Evet, Fethullah Gülen’in neden ABD’den dönmediğine ilişkin saz arkadaşları tarafından ortaya atılan görüş, “Yok artık” dedirtiyor. İşte üç harflileri, Şeytanileri ve de Gülen’in sahip olduğu söylenen metafizik güçleri içeren detaylar:

Aslında, ortaya atılan görüş, Tık(ışık) evlerine yeni girmiş makrubeye talim edenlerden gelse boşvereceğiz, ancak Cemaatin önde gelenlerinden birinin kaleminden çıkınca işin boyutu değişiyor doğal olarak.

Evet bu görüşe göre, Fethullah Gülen’in ABD’de kalmasının nedeni bulunduğu coğrafyayı metafizik aura olarak etkileyen kuvvetli beyinlerinden birisi olmasıymış.

Yani?

Yanisi şurdan kaynaklanıyor:

Dünyayı 13 bin yıldır kapital akışı dahil yöneten Şeytanilerin üst rütbelileri, zayıf beyinleri etkileyip kendi taraflarına kolayca çekebiliyorlarmış. İşte Fethullah Gülen’in de aralarında bulunduğu bazı “Usta”lar, bunu engelleyebiliyorlarmış.

Özetle, Gülen ABD’de, o coğrafyayı metafizik olarak etkilediği için kalıyormuş.

Peki kendi cemaati mi, ABD mi yoksa Türkiye adına mı?

Orası meçhul.

Bu görüş sahibine göre, Şeytaniler (Masonlardan çıkıyormuş), her yıl İstanbul’un yeraltı tünellerini kullanıp Ayasofya’nın altındaki enerji merkezinde toplanıp, güçlerine güç katıyorlarmış.

istanbultunel1

Bunun engellenmesinin yolu ise Ayasofya’nın cami olarak ibadete açılmasıymış (ki böylece orada edilecek dualar o Şeytanileri oradan uzaklaştıracakmış).

…Ve gelelim o görüş sahibinin bir diğer saptamasına.

Pirleri, Said-i Kürdi, dönemin “renkli gözlü” önderi (ki Atatürk oluyor) konuşurken eliyle gözlerini kapatmış. Meğer o renkli gözler, olumsuz enerji yayıyormuş, Said-i Kürdi’ninkiler ise olumluymuş.

Bundan üç sene önce “Cin Peşindeki Cemaat” başlıklı bir yazı yazmış, Gülen ve saz arkadaşlarının üç harfliler ile yakından ilgisine dikkat çekmiştik (TIKLAYIN).

Ne yalan söyleyelim, işi buralara kadar vardıracaklarını düşünmemiştik.

Bunlar, Türkiye’yi yönetmeye soyunuyorlar ya yazıklar olsun…

Yorumlayın

Your email address will not be published.