Fesli Kadir, Erdoğan’a güvenip “tetikçilik” yaptı, evine haciz geldi

Recep Tayyip Erdoğan’ın “akıl hocası” ve halifelik hayallerinin besleyicisi, bir numaralı Atatürk düşmanı Fesli Kadir Mısıroğlu’na haciz şoku. Fesli Kadir, Erdoğan’ın “Örtülü Ödenekten karşılarız” sözüne güvenip CHP aleyhinde kitap yazdı, “sevgili öğrencisi”nin sırt çevirmesi üzerine baskı ücretini ödeyemeyince Çengelköy sırtlarındaki leb-i derya evine haciz geldi.

Evet seçimler öncesinde Fesli Kadir, CHP’yi zor durumda bırakacağını düşündüğü bir kitap projesiyle Recep Tayyip Erdoğan’ın kapısını çaldı. Fesli Kadir, kitabın masraflarının Örtülü Ödenek’ten karşılanmasını istedi.

Erdoğan, fikri beğendi ve kitabın seçim öncesine yetiştirilmesini isteyerek “Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” diye ustasına destek verdi.

Fesli Kadir bunun üzerine kitabı hazırladı ve kitap kuşe kağıda, renkli olarak İhlas Matbaasında 100 bin adet basıldı.

Kitap zararına satıldı, çoğu da ücretsiz dağıtıldı; nasıl olsa kitabın masrafları “Örtülü”den karşılanacaktı.

Fesli Kadir, Erdoğan’a kitabı masraf listesinin eşliğinde gönderdi. Fakaaat, Erdoğan’dan ustasına bir türlü dönüş olmadı.

Üstüne üstlük Erdoğan, Fesli Kadir’e “Çay bahçesine ruhsat verdik daha ne ister” (JÖNTÜRK’ün gündeme getirdiği Fesli Kadir’e 10 milyon dolarlık kıyak konusu. TIKLAYIN) mesajı gönderdi.

…Ve sonuçta Fesli Kadir’in evine hem matbaa hem kağıt tedarikçileri tarafından haciz getirildi.

Fesli Kadir şimdilerde bir yandan haciz konusun çözmeye çalışıyor bir yandan da uğradığı “ihaneti” herkese anlatıyor.

Yorumlayın

Your email address will not be published.