Esma Esad, sürekli orgazma hazırmış

/

Yok bu Suriye’de olası bir rejim değişikliği öncesinde bir yıpratma haberi değil. Başlıkta bahsedilen durum aynıyla vaki. Evet, Suriye diktatörü Beşar Esad’ın eşi Esma Esad’ın sürekli olarak kendisini orgazm için uygun pozisyona getirdiği ortaya çıktı (Çıkaran: JÖNTÜRK). İşte detaylar:

Esma Esad, Sünni (Dikkat! Beşar Esad Alevidir) doktor bir babanın kızı olarak Londra’da doğdu. Burada büyüdü, okudu ve büyük bankalarda çalıştı. İngiltere’de göz doktorluğu eğitimi için bulunduğu sırada tanıştığı Beşar Esad ile 2000 yılında evlendi ve Suriye’nin “first lady”si ünvanını “Çölün Gülü” mahreçiyle aldı.

Çölün Gülü, genç kızlığından beri modaya aşırı düşkündü. Nitekim, Beşar Esad’ın kollarına atıldıktan sonra da bu huyundan vazgeçmedi ve giyimi kuşamı ile özellikle batılı ülkelerde övgülere mazhar oldu.

Esma Esad’ın en büyük takıntısı da yüksek ökçeli ayakkabılardı. Öyle ki, özellikle Fransız ayakkabı üreticisi Christian Louboutin’in tasarımlarından çifter çifter satın alıyordu.

Nitekim Vogue gibi moda dergileri Esma Esad’ın yüksek ökçeli ayakkabı aşkını hemen sayfalarına taşıdılar. Birçok moda dergisinde ardı ardına giysileri ve ayakkabıları ile pozları çıktı.

Bu saplantısı (pardon moda aşkı) Christian Louboutin’in de dikkatini çekti ve ayakkabıcı, “Çölün Gülü” ile kısa sürede dostluğu ilerletti. Suriye’de mağaza açan Louboutin, Halep’te de tarihi bir evi satın aldı ve burayı ikinci evi yaptı.

Şimdi…

Esma Esad’ın orgazma hazır olmasıyla Louboutin arasında fiziksel değil ama ayaksal bir ilişki sözkonusu.

Çünkü, Louboutin’e göre, yüksek ökçeli ayakkabılarını giyenler ile orgazm arasında doğrudan bir bağlantı var. Ayakkabıcı bunu şöyle açıklıyor:

“Topuklu ayakkabı giyildiğinde ayağın aldığı şekil ile orgazm sırasında kadınların ayaklarının aldığı şekil aynıdır. Yani yüksek ökçeli ayakkabı giyen kadınlar, kendilerini orgazm olmak için uygun pozisyona getirirler. Yani topuklu ayakkabı kadınları orgazma hazırlar.”

Bu sözlerden iyisi Şam’da kayısı.

Esma Esad’ın sürekli orgazma hazır olduğunu bu sözlerden (özellikle de çok yakınındaki bir ayakkabıcı tarafından söylenmiş) daha iyi ne anlatabilir ki?

NOT: Yok, Londra’da Kraliçe’nin karşısına yüksek ökçeli ayakkabılarıyla çıkan Hayrunisa Gül’ün durumu ile ilgili bir çift söz bile etmeyeceğiz. Çünkü, ayakkabısının Louboutin olup olmadığını bilmiyoruz…

Yorumlayın

Your email address will not be published.