Erdoğan’ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan, eşinden ayrılıyor mu?

3 dakikalık okuma

JÖNTÜRK klavyeleri haber bombardımanını sürdürüyor. Sırada şimdi, AKP-MHP’li cumhurun başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan’ın medeni durumuna ilişkin haberimiz var.

Evet, 2001 yılında Tayyip Erdoğan’ın hem Rize’den hem Kasımpaşa’dan arkadaşı taksi şoförü (sonra armatör) Osman Ketenci’nin kızı Sema Ketenci ile hayatını birleştiren Ahmet Burak Erdoğan’ın bir süredir eşinden ayrı yaşadığı öğrenildi.

Ahmet Burak Erdoğan, eşi Sema Ketenci’den ayrılmak istediğini anne ve babası ile paylaşmış ve uzunca bir süredir de onların onayını bekliyormuş.

Sema Ketenci Erdoğan da özellikle son yıllarda Ahmet Burak Erdoğan ile yaşadıkları nedeniyle boşanmaya sıcak bakıyormuş ve o da konuyla ilgili olarak kendi ailesiyle istişarelerde bulunuyormuş.

Çiftin kısa süre içinde karşılıklı olarak boşanma davası açacakları da yakın çevrelerinde konuşuluyor..

Birkaç sene önce Erdoğan’ın oğlu Burak Erdoğan’ın yaşantısından memnun olmadığına ilişkin haberler medyada yer almıştı.

Edinilen bilgilere göre Burak Erdoğan, Antalya’da kadınlarla düşüp kalkıyor, Antalya’daki bazı çevrelerin de bu çapkınlıkları belgeleyip, Recep Tayyip Erdoğan’a ilettikleri söyleniyordu.

Erdoğan’ın Burak’ın çapkınlıklarını öğrenir öğrenmez küplere bindiği ve “Evli adam… Duyulursa rezil oluruz” dediği iddia edilmişti.

Burak Erdoğan, 17 Aralık Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet Soruşturması sırasında İsviçreli sevgilisiyle bozuk İngilizcesi ve küfürleriyle yaptığı konuşma ile gündeme gelmişti:

Ahmet Burak Erdoğan’ın vukuat geçmişinde sanatçı Sevim Tanürek’in öldüğü trafik kazasının başrol oyunculuğu da var.

Ahmet Burak Erdoğan, 2000 yılında da Kasımpaşa Deniz Hastanesi’nden “askerliğe elverişli değildir” raporu aldı. Söz konusu rapor, TBMM’de yıllardır tartışma konusu oldu.

Erdoğan’ın yemin törenine bile katılmayan Ahmet Burak Erdoğan son olarak kızkardeşi Sümeyye Erdoğan’ın 2016 yılındaki düğününde aile fotoğrafında yer almıştı…

Yorumlayın

Your email address will not be published.