Erdoğan ve Damat Berat temaslı Michael Flynn: Soros ve Gates, Trump’ı yenmek için Covid-19’u icat ettiler

Evet bir önceki ABD Başkanı Donald Trump tarafından Ulusal Güvenlik Danışmanlığı’na atanmıştı emekli Korgeneral Michael Flynn.

Kısa süre sonra Türkiye başta olmak üzere birçok ülkeye de “tamamen duygusal” bağlamda danışmanlık yaptığı ve bunları sakladığı ortaya çıktı ve görevden alındı.

Hakkında açılan davalarda ucu Recep Tayyip Erdoğan’a, Damat Berat Albayrak’a, Şehzade Bilal Erdoğan’a uzanan detaylar ABD’de siyaset gündemin bomba gibi düştü (O detaylar için TIKLAYIN).

Bu bağlantıları nedeniyle hapis de yatan Flynn, Trump’ın çıkardığı özel af ile serbest kalmıştı.

Donald Trump ve Michael Flynn

İşte bu Flynn, son olarak değme komplo teorisyenlerini ters köşeye yatıracak bir iddiada bulundu.

Flynn, radikal sağcı Infowars’a yaptığı açıklamada Dünya Sağlık Örgütü, Birleşmiş Milletler ve benzeri örgütlerin ” kendilerinin ‘dünyaya hükmedebileceğini, toplumları denetleyebileceğini ve insanlığı kontrol altına alabileceğini’ düşündüğünü” söyledi.

Emekli Korgeneral, “Öyleyse Covid denen bu şeyi ortaya çıkaralım dediler ve çıkardılar. Bunu yaparken birkaç nedenleri vardı, en önemlisi de seçimi çalmaktı” dedi.

Flynn, daha sonra küresel gücün iplerini elinde tutan, sağcıların alışıldık hedefleri arasından birkaç isim sıraladı:

Bunları kimin yönlendirdiğine ve kimin yönettiğine bakmaya başlarsanız, arkasında gerçek birilerinin olduğunu görürsünüz. Yani, (Klaus) Schwab bunlardan biri, George Soros ve Arabella Grup da var. Biliyorsunuz, Gates de bunlardan biri. Bunlar gerçek, kendini dünyadaki bu kurumların tepesine yerleştirmiş gerçek kişiler; bunları gerçekten ama gerçekten onlar yönetiyor.

George Soros ve Erdoğan

İşte böyle, Covid komplo teorilerine bir katkı da Flynn’dan…

Yorumlayın

Your email address will not be published.