El Chapo’ya müebbet (Penisini büyütmesi de boşa gitti). Bücür, bakın nasıl ağlamış…

…Ve kaçınılmaz son!

Bücür (El Chapo), ABD’de yargılandığı mahkemede jüri tarafından suçlu bulundu.

El Chapo’nun müebbet hapisle cezalandırılacak.

El Chapo’dan karısı Emma Aispuro’ya (fotoğrafları için TIKLAYIN) son bakış.

El Chapo, büyük olasılıkla ABD Colorado’daki “Alcatraz of the Rockies” olarak bilinen maksimim güvenlikli hapishaneye gönderilecek. Bu hapishanede bir mahkumun bırakın bir diger mahkumla, gardiyanlarla bile temas kurması imkansız.

El Chapo’nun hücresi

Boston bombacısı Dzhokhar Tsarnaev, “Unabomber” olarak bilinen Ted Kaczynski de bu hapishanede cezalarını çekiyorlar.

Bu arada El Chapo’nun Meksika’da yakalanıp ABD’ye gönderilmeden hemen önce çekilen görüntüleri de ilk kez gün ışığına çıktı.

Bir dönem küçük dağları ben yarattım edasıyla astığı astık kestiği kestik El Chapo, bu görüntülerde bakın nasıl ağlıyor:

Kimdir?

Joaquin Guzman, 62 yaşında ve dünyanın en ünlü uyuşturucu baronu. Yıllar yılı Meksika’nın en fazla arananlar listesinde 1 numaraydı. Üstüne üstlük yıllar yılı Forbes dergisi tarafından belirlenen ‘Dünyanın En Güçlü 1000 Kişisi’ listesinde hep kendine yer buldu.

Boyunun kısalığından dolayı Bücür (El Chapo) olarak anılan Guzman, ilk kez 1993 yılında yakalandı ve ülkenin en güvenlikli hapishanesine gönderildi. 8 yıl burada konaklayan Joaquin, 2001 yılında bir çamaşır sepetinin içinde kaçarak kayıplara karıştı ve 13 yıl boyunca firari olarak hayatına devam etti.

El Chapo, 2014 yılında devlet güçleri tarafından yakalandı ancak 14 Temmuz 2014’de hapishanede duşların altına 1,5 kilometre uzunluğunda tünel kazdırıp firar etti. Kaçak olduğu süre içinde penis büyütme operasyonu geçirdi.

Aralık 2015’te uyuşturucu ticaretini sabote ettikleri gerekçesiyle IŞİD lideri Ebu Bekir el-Bağdadi’yi tehdit etti.

Bücür 8 Ocak 2016 tarihinde yeniden yakalandı ve firar ettiği hapishaneye konuldu ve daha sonra yargılanmak üzere ABD’ye gönderildi.

Yorumlayın

Your email address will not be published.