Damat Berat Albayrak’a 2018’de olduğu gibi yine çapkınlık dayağı mı?

/

Tayyip Erdoğan’ın damadı ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın 2018 yılında manken Özge Ulusoy ile ilişki iddialarının gündeme gelmesiyle (bu konudaki haberimiz için TIKLAYIN) kayınbiraderi ve ailenin “hayalet”i Ahmet Burak Erdoğan tarafından dövüldüğü fısıltı gazetesinin manşetlerindeydi.

Berat Albayrak ile Özge Ulusoy ilişkisi halen konuşuluyor

Öyle ki Berat Albayrak, kameralar karşısına gözü mor bir şekilde çıkmış ve fakat morluk ve yaşananlar hakkında en küçük bir açıklama yapılmamıştı.

Evet şimdi gelelim Berat Albayrak’ın istifasına neden olan ve de Ankara kulislerinde yoğun olarak konuşulan yeni dayak iddiasına.

Söylenen o ki, Berat Albayrak, 2018’deki yaşananlardan sonra birkaç kez uyarılmasına rağmen çapkınlıklarını sürdürmüş (özellikle de bir kadın ile ilişkisini sürdürmekte ısrarlı olmuş) ve hem eşinin hem Erdoğan’ın uyarılarına kulak tıkamış.

…Ve istifasından bir gün önce de bu kez Erdoğan’ın koruması ve yeğeni “Dayakçı Ali” olarak ünlenen Ali Erdoğan tarafından bir güzel benzetilmiş. Bunun hemen ardından da Berat Albayrak 8 Kasım 2020 tarihinde Instagram hesabı üzerinden istifa ettiğini duyurmuştu.

Erdoğan ve yeğeni “Dayakçı Ali”

Uzun süre ortalıkta gözükmemesinin nedeni de işte bu dayak izlerinin kapanması içinmiş.

Berat Albayrak, istifa tarihinden bu yana halen ortaya çıkmadı.

Bizden aktarması…

NOT: Haberin girişindeki fotoğraf 2018 yılındaki olay sonrasında çekildi.

Yorumlayın

Your email address will not be published.