Cübbeli Ahmet’ten 23 Nisan’a saldırı (Şu kaseti unutmuş zaar)!

Cübbeli Ahmet hoca ismiyle bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, AKP iktidarının desteğiyle düzenlenen bir etkinlikte 23 Nisan Çocuk Bayramı’na vermiş veriştirmiş. Cübbeli, “ “Biz size diyoruz ki; siz bu milleti uyuttunuz, uyuşturdunuz. Senelerdir balelerle, danslarla, çoluk çocuğun baldır bacak çıplak vaziyette stadyumlarda dolaştırarak, sarmaş dolaş dans yaptırarak yetiştirdiniz. Bu, 150 senenin rezaletidir.” demiş.

Türkiye, 23 Nisan resepsiyonunun iptal edilmesini tartışırken Başbakanlığa bağlı TİKA(Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı) sponsorluğuyla 23 Nisan’da “Ümmetin Renkleri Türkiye’de Buluşuyor” etkinliğinin yapıldığı ortaya çıktı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda resmi resepsiyon “terör ve şehitler” bahane edilerek iptal edilirken, 23 Nisan’da “Ümmetin Renkleri Türkiye’de Buluşuyor” toplantısı yapıldı.

ummetinrenkleri1

Toplantı Karagümrük Vefa Stadyumu’nda gerçekleştirildi. Etkinliğin sponsorları arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Başbakanlığa bağlı TİKA gibi resmi kurumların olması dikkat çekti.

cubbeliahmet1z

Cübbeli Ahmet yaptığı konuşmada, kendileri hakkında 23 Nisan Çocuk Bayramı’na karşı çocuklara salavat okutulan program yaptığı haberler uydurulduğunu belirterek şunları söyledi:

Biz size diyoruz ki; siz bu milleti uyuttunuz, uyuşturdunuz. Senelerdir balelerle, danslarla, çoluk çocuğun baldır bacak çıplak vaziyette stadyumlarda dolaştırarak, bütün erkekleri onlara baktırarak, kimin oğlu, kimin kızı belli değil, sarmaş dolaş dans yaptırarak yetiştirdiniz. Bu, 150 senenin rezaletidir. Bu, Tanzimat döneminden sonra başlayan İttihat Terakki kafasıdır. Bu kafayı 150 senedir yetiştirdiniz. Okullar yaptınız, üniversiteler yaptınız. Siyasallarda Apolar yetiştirdiniz. Hizbullah liderleri yetiştirdiniz. Siz milleti birbirine kırdırdınız, geçirttirdiniz. Bu memlekette 80’den sonra terörü siz çıkarttınız. Bunun başı hep okumuşlardan çıktı, üniversitelilerden çıktı. Sizin 150 senelik icraatınızın geldiği noktada memleket terörist doldu. DHKP-C doldu. DHKP-C’li canlı bombaların hepsi üniversiteli yahu.

Bugüne kadar, medreseden bir tane terörist çıkmamıştır. Onun için biz bu devranı döndürmek istiyoruz. Şarkılarla türkülerle yetişen nesil eşkiya oldu. Biz salavat ile Kur’an ile Hadis-i Şeriflerle halim, selim, insanların hidayetine davet eden ve insanları hidayete çeğıran, şefkate rahmete, birbirine eziyet etmemeye, intihar etmenin haram olduğuna, askere polise silah çekimlememesi gerektiğine, ulul emre itaat gerektiğine işaretle beraber topluma yararlı nesiller yetiştirmek istiyoruz. Bu devran dönecek. Batılın hükmü artık söndü, sönecek.

Cübbeli, bir tür ahlak bekçiliğine soyundu soyunmasına da şu kaseti unuttu tabii:

TIKLAYIN.

Yorumlayın

Your email address will not be published.