Burak Erdoğan, bakın nereden çıktı?

AKP’li cumhurun başkanı Tayyip Erdoğan’ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan, sahibi olduğu MB Denizcilik şirketini babasının Üsküdar Kısıklı’daki evinin hemen yanına taşıdı.

JÖNTÜRK’ün edindiği bilgilere göre 2017 yılında daha önceki adı MB Denizcilik Taşımacılık Ltd.. Şti. olan şirket ünvan değişikliğine gitti. Ünvanı MB Denizcilik Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak değiştirilen şirketin sermayesi 2.650.000 TL olarak belirlendi.

Bunan ardından 28/10/2019 tarihinde söz konusu şirketin Çamlıca şubesi tescil edildi.

Ahmet Burak Erdoğan’ın tek sorumlu olduğu şirketin ve bu şubenin adresi ise gerçekten ilginç.

Şubenin adresi ( Küçük Çamlıca Mh. Bağlar Yolu Caddesinde) ile Erdoğan’ın Kısıklı’daki evi neredeyse birbirine bitişik.

İşin ilginci Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın (Erdoğan’ın sevgili kızı) yönetiminde olduğu KADEM’in merkezi de Erdoğan’ın evinin hemen yanı başında.

Ahmet Burak Erdoğan’ın Kısıklı’da şube açmasının ardında güvenlik kaygısı (ki bölge çok sıkı polis kontrolünde) ile babası Tayyip Erdoğan’ın oğlunu kontrol altında tutmak isteğinin yattığı söyleniyor.

Erdoğan “illallah” demişti

Birkaç sene önce Erdoğan’ın oğlu Burak Erdoğan’ın yaşantısından memnun olmadığına ilişkin haberler medyada yer almıştı.

Edinilen bilgilere göre Burak Erdoğan, Antalya’da kadınlarla düşüp kalkıyor, Antalya’daki bazı çevrelerin de bu çapkınlıkları belgeleyip, Recep Tayyip Erdoğan’a ilettikleri söyleniyordu.

Erdoğan’ın Burak’ın çapkınlıklarını öğrenir öğrenmez küplere bindiği ve “Evli adam… Duyulursa rezil oluruz” dediği ifade ediliyor .

Burak Erdoğan, 2001 yılında hayatını Sema Ketenci ile birleştirmişti:

burakerdogan1
erdoganburak2a

Burak Erdoğan, 17 Aralık Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet Soruşturması sırasında İsviçreli sevgilisiyle bozuk İngilizcesi ve küfürleriyle yaptığı konuşma ile gündeme gelmişti:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir