Bill Clinton: “Hillary benden daha fazla kadın k…su tattı”

Bill Clinton’ın eski metresi Gennifer Flowers, açtı ağzını yumdu gözünü. Flowers, hem Bill Clinton’ın başlıktaki sözleri kendisine söylediğini hem de Hillary Clinton’ın lezbiyen olduğunu ve bunun da eşi tarafından bilindiğini söyledi. İşte detaylar:

Gennifer Flowers, İngiliz Daily Mail gazetesine, Bill Clinton’la 12 yıl süren ilişkisi ile ilgili bomba açıklamalarda bulundu. Flowers, “Kızları olmasaydı, hala birlikte olurduk. Şimdi kendisiyle oturup konuşmak istiyorum” dedi.

Penthouse Dergisi’nin yayıncısı Bob Guccione’nin arşivlerinin bulunduğu internet sitesinde ‘Metres Gennifer’a Sorun’ başlığı altında tavsiyeler veren Flowers, Clinton’ın da kendisine soru yöneltmesini dilediğini belirtti.

Flowers, 1992 yılında Bill Clinton ile ilişkisinin ortaya çıkmasının hemen ardından Penthouse dergisine kapak olmuş ve aşağıdaki pozları vermişti:

Gelelim, Flowers’ın, Daily Mail gazetesindeki şok sözlerine:

“Seks konusunda ne öğrendiysem Bill Clinton’dan öğrendim. Eşinin seks hayatıyla ilgili de bilgi sahibiyim. Bill bana eşinin biseksüel olduğunu söyledi ve ‘İnan benden daha fazla kadın k…su yemiştir’ dedi.”

Evet, Gennifer Flowers aynen bunları söyledi.

Gerçi, Hillary Clinton’ın lezbiyen olduğuna ilişkin söylentiler bir süredir magazin basınının gündemindeydi, ancak ilk kez Bill Clinton kaynak gösterilerek (hem de aganigili sözlerle) bu konu yeniden manşetlere çekildi.

Nitekim, Flowers’ın bu sözlerinin hemen ardından muhafazakar Amerikan Aile Derneği’nin (AFA) yöneticilerinden Brian Fischer, gelecek başkanlık seçimlerini anımsatarak  ”Hill Clinton, ABD’nin ilk lezbiyen başkanı olabilir” diye konuştu. Bu sözler, anında ABD’nin ciddi yayın organları tarafından yayımlandı.

Hillary Clinton’un ilişkide bulunduğu kadınlar arasında, asistanlarından Mısır Müslüman Kardeşler örgütüne yakınlığı ile bilinen Huma Abedin de gösteriliyor. Huma Abedin aynı zamanda eski Kongre üyesi ve yarıştan el çeken New York Belediye Başkanlığı adayı Anthony Weiner’in de eşi.

Huma Abedin ve Hillary Clinton

Yorumlayın

Your email address will not be published.