Bilal Erdoğan’ın özgeçmiş yalanı! (Gören yalnızca akademisyen sanır)

JÖNTÜRK klavyeleri haber bombardımanını sürdürüyor. Sırada şimdi de Bilal Erdoğan’ın İtalya Bologna yerleşkesinde doktorasını yaptığı John Hopkins Üniversitesi’ne nasıl yalan söylediğinin belgesi var. İşte detaylar:

bilalerdoganitalya

Evet John Hopkins Üniversitesi’nin Bologna yerleşkesinde doktora yapmak için karısı ve çocuklarıyla birlikte İtalya’ya giden ancak daha sonra “güvenlik” bahanesiyle apar topar Türkiye’ye dönen Bilal Erdoğan’ın, üniversiteye verdiği özgeçmişte ticari faaliyetlerini gizlediği ortaya çıktı.

JÖNTÜRK’ün elde ettiği özgeçmiş, Bilal Erdoğan’ın yalnızca akademik faaliyetlerini ve Dünya Bankası ile Milli Eğitim bakanlığı’ndaki çalışmalarını sıralamış. Yani gören de Bilal Erdoğan’ı yalnızca akademisyen sanacak.

İşte o özgeçmiş:

bilalyalan1

Görüşlerine başvurduğumuz akademisyenler, bir doktora adayının özgeçmişinde bilgi saklamasının “etik olmadığını” söylediler.

Oysa, Bilal Erdoğan’ın ticari faaliyetleri akademik özgeçmişini bastıracak cinstten (İtalya’da hakkında açılan kara para aklama soruşturması da cabası):

 

Yorumlayın

Your email address will not be published.

Önceki Yazı

“Bizde Coco varsa sizde de Tülay var…”

Sonraki Yazı

Adriana Lima, Acun’u “boyu kısa” diye istememiş

EDİTÖR'DEN

ABD’de kaosun hükümranlığı

Minneapolis’te ırkçı polis şiddeti nedeniyle başlayan “Nefes Alamıyorum” isyanı, tüm ABD’ye etki altına alan kaosa dönüştü.