Biden’ın sözde “soykırım” açıklamasında Kim Kardashian etkisi ve bir “SKIMS” işler ve de mastürbasyon

Evet ABD Başkanı Joe Biden, 24 Nisan’da 1915 olaylarının yıldönümüyle ilgili yaptığı yazılı açıklamada yaşananları ‘soykırım’ olarak tanımladı.

Biden’ın bu tür bir açıklama yapacağı aylardır biliniyordu ve işlerin bu noktaya gelmesinde Dünya Aşüfte Ordusu’nun (DAO) en omzu kalabalıklarından Kim Kardashian’ın lobi faaliyetlerinin de etkisi olduğu yazılıp çiziliyordu.

ABD Kongresi’nin 2019 yılında sözde soykırım tasarısını kabülünde de Kim Kardashian’ın epey bir katkısının olduğu bırakın magazin basınını ABD’nin ciddi gazeteleri tarafından da sütünlarına taşınmıştı (Bu konudaki haberimiz için TIKLAYIN).

Kim Kardashian, daha birkaç gün önce de Biden’a çağrıda bulunarak “soykırım” ifadesini kullanmasını haseten rica etmişti. Biden’ın açıklamasının hemen ardından da Kim Kardashian sosyal medya hesabından ABD Başkanı’na yönelik “Ermeni topluluğu için uzun bir yolculuktu ve her yıl soykırımı tanımaya yaklaştığımızı hissediyordum. Sonunda o gün geldi. Başka kimsenin konuşmayı tercih etmediği zamanlarda bu konuda konuşma cesaretiniz için teşekkür ediyorum” mesajı yayımladı.

Kim, başladığı hukuk eğitiminin bir amacının da 1915 olayları olduğunu söylüyor.

Kim Kardashian sözde Ermeni soykırımı için lobi faaliyetlerine ağırlık verirken bir yandan da kendi iç giyim markası “SKIMS” için Türkiye’yi seçiyordu.

Ermeni lobisinin karşı çıkmasına rağmen Kim Kardashian, SKIMS üretimine Türkiye’de devam ediyor.

Biden’ın açıklamasının ardından Kim Kardashian’ın ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş’a yaptığı gibi mi olur bilinmez ama daha çok mastürbasyon yapacağı kesin:

Yorumlayın

Your email address will not be published.