Anonymous’tan, Trump’ın “çocuk tecavüzcüsü” olduğunun belgesi

Uzun süredir ortalıkta yoklardı. Minneapolis’te başlayıp tüm ABD’ye yayılan “Nefes Alamıyorum” isyanında tekrar ortaya çıktı dünyanın en ünlü “hack”layıcı grubu Anonymous…

İsyancılara destek verdiğini açıklayan Anonymous, ABD Başkanı Donald Trump’ın, küçük yaştaki kızlara tecavüzden yargılanıp hapse atılan ve orada intihar ettiği söylenen Jeffrey Epstein ile birlikte çocuk istismarından yargılandığı mahkeme belgelerini yayımladı.

Belgelerde, Trump’ın 1994 yılında Epstein’in düzenlediği bir partide 13 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ettiği belirtiliyor.

Amerikalı bankacı ve iş adamı Jeffrey Epstein,  Florida ve New York’ta küçük çocukları istismar, taciz ve fuhuş suçlamaları nedeniyle 6 Temmuz 2019’da tutuklanmış ve hapishaneye konulmuştu. Epstein, 10 Ağustos 2019’da kaldığı tek kişilik hücrede kendisini asarak şüpheli bir şekilde 66 yaşında yaşamına son vermişti.

Anonoymous, Trump’ı kendisiyle ilgili çok hassas bilgilere sahip olan Epstein’i hapishanede öldürtmekle suçladı.

Donald Trump ile Jeffrey Epstein’in bir dönem yediklerinin içtiklerinin ayrı gitmediği, o parti senin bu benim birlikte oldukları medyaya yansımıştı.

Bitmedi…

Anonoymous, Epstein’in çok yakın ilişkide olduğu isimleri kaydettiği telefon defterini de yayımladı.

Defterde Trump’ın kızı Ivanka’nın, Rothschild ailesi üyelerinin (Illuminati bağlantısı) ve de ünlü modal Naomi Champbell’in de adları var.

Trump ile kızı Ivanka arasında ensest ilişki olduğu, ABD basınında gündeme getirilmişti. Bu konudaki haberimiz için TIKLAYIN.

Defterden Naomi Chambell’in çıkması ise sürpriz oldu. Ünlü modelin, Epstein’in düzenlediği partilerde yer alıp almadığı merak konusu.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir