ABD-SSCB nükleer savaşını uzaylılar önlemiş

İddianın sahibi eski bir astronot, hem de ayda yürüyeninden. Evet, ayda altıncı yürüyen astronot ünvanına sahip Dr. Edgar Mitchell (Apollo 14 misyonundaydı), uzaylıların soğuk savaşın başlangıcında (1947) dünyaya geldiğini ve ABD ile SSCB arasında çıkacak olası bir nükleer savaşı engellediğini iddia etti. 84 yaşındaki Mitchell, “Hatta ve hatta uzaylıların, Pasifik’te yaptığımız denemelerde nükleer başlıklı füzelerimizi havada vurduklarını da biliyorum” dedi.

İşte Mitchell’in iddiaları:

“New Mexico’daki nükleer deneme üssüne geldiler. Askeri gücümüzü merak ediyorlardı. SSCB ile savaşı önlemek için bastırdılar. Dünyaya barış gelmesi için yardımcı oldular. Birçok hava kuvvetleri yetkilisiyle konuştum. Nükleer üslerin üzerinde UFO gören o kadar çok ki. Pasifik’te  görev yapanlar, nükleer deneme için fırlatılan füzelerin UFO’lar tarafından düşürüldüğüne bile şahit olmuşlar.”

Edgar Mitchell, yıllardır uzaylıların dünyaya geldiğini ve özellikle ABD ile teknoloji alanında işbirliği yaptığını söylüyor.

Mitchell’e göre Roswell’e inen UFO da gerçek. ABD yönetiminin, bu olayı gizlediğini belirten Mitchell, o dönemki tek düşüncenin uzaylılardan öğrenilen teknolojinin SSCB’nin eline geçmemesi olduğunu idda ediyor.

Evet tüm bunlara karşın Edgar Mitchell’in hayatı boyunca hiçbir UFO görmediğini söylemesi de ilginç.

Yorumlayın

Your email address will not be published.